Office 2007’de open office veya libre office dosyalarını açabilmek

01.02.2019 - Okunma Sayısı : 783
Office 2007’de open office veya libre office dosyalarını açabilmek
Bugün Microsoft Office 2007 kullanan bir kullanıcının yaşadığı bir problemi ve çözümünü sizlerle paylaşacağım. Microsoft Office 2007 kullanan kullanıcı, Open Office ile oluşturulmuş bir dosyayı açmaya çalışıyor ancak açamıyor. Birlikte aç penceresini açıp, dosyayı açmaya çalışsa bile karakterlerin olduğu bir sayfa çıkıyor kullanıcının ekranında. Bende bu durumu internette araştırdım ve şöyle bir çözüm yolu buldum.
Yazılı Anlatım
Aşağıda sizlerle linkini paylaştığım OpenXML/ODF Translator Add-in for Office dosyasını indirip yükledim.
https://sourceforge.net/projects/odf-converter/files/ODF%20Add-in%20for%20Office/Release%204.0/
Yükledikten sonra dosyayı yine Microsoft Excel vb. açmaya çalışmayın.
Kendi uygulamasından açın.
Yazılım dosyayı dönüştürüyor otomatik kendisi Excel'de açıyor.
Detaylı Bilgi İçin :
http://odf-converter.sourceforge.net/download.html#hdownloadoffice


Etiketler : nasıl yapılır office 2007 microsoft office excel ofis 2007de open office dosyalarını açabilmek Merak ettikleriniz, düzeltmek veya eklemek istedikleriniz var ise yorum yazarak paylaşabilirsiniz.
Youtube Kolay Teknolojik Bilgiler Kanalı  Youtube Kanalımızı Takip Edin
Yorumlar :

* Boş Geçilemez

Uyarılar : Bu sitedeki her türlü içeriğin yazılı izin alınmaksızın kopyalanması veya farklı bir sitede yayınlanması yasaktır.kolayteknolojikbilgiler.com herhangi bir etkinliğin başarısızlığı, hatası, iptali veya gecikmesi, iletişim kesintisi, bilgisayar virüsü sonucu oluşan herhangi bir zarar veya hasardan dolayı sorumluluk kabul etmez.kolayteknolojikbilgiler.com genel ahlak ve toplum kurallarına uygun davranmayan kullanıcıların üyeliklerini iptal etme hakkını saklı tutmakla birlikte, bu tür ilişkilerinden meydana gelebilecek zarardan kullanıcının kendisi sorumludur. Sitemizde yer alan tüm logolar ve resimler tescil sahiplerine aittir. Ürünlere ait bilgiler ve programlar üreticilerin internet sitelerinden alınmaktadır. Yalnızca bilgi verme tanıtım amaçlıdır. Ürün bilgileri veya dosyalarındaki hatalardan dolayı oluşabilecek arızalardan ve zararlardan kolayteknolojikbilgiler.com sorumlu tutulamaz.Üreticilerin ürün özelliklerinde, sitelerinde ve yazılımlarında haber vermeden değişiklik yapma hakları saklıdır.