Nokia Lumia 720 Sıfırlama nasıl yapılır

22.05.2018 - Okunma Sayısı : 605
Nokia Lumia 720 Sıfırlama nasıl yapılır
Nokia Lumia 720 telefonu olanlar için resetleme işlemi nasıl yapılır bu yazımda sizlerle paylaşıyorum.
Önemli Uyarılar
Şarzınızın %50 nin üzerinde olması gerekir
Fabrika ayarlarına sıfırlamadan önce önemli verilerinizi ve dosyalarınızı mutlaka yedekleyin.
İndirdiğiniz uygulamalar , ortam dosyalarınız, kişisel dosyalarınız ( verileriniz ) , kişiselleştirdiğiniz ayarlarınız telefon belleğinde bulunan herşey silinecektir.
1.Yöntem
Menü –> Ayarlar –> Hakkında –> Telefonunuzu Sıfırlayın
kısmından telefonunuzu sıfırlayabilirsiniz.
2.Yöntem
Ses Azalt tuşuna basılı tutun ve ardından power(açma kapama) tuşuna basın, Telefon açıldıktan sonra elinizi power(Açma kapama) tuşundan çekin.
Ekranda !(ünlem) işareti gözükecektir. Ses azalt tuşundanda elinizi çekin.
Ardından Sırasıyla Ses Yükselt butonu > Ses Azalt butonu
> Açma Kapama ( Power ) butonu > Sesi Azalt butonu

Etiketler : windows phone nokia lumia nasıl yapılır mobil windows mobile Merak ettikleriniz, düzeltmek veya eklemek istedikleriniz var ise yorum yazarak paylaşabilirsiniz.
Youtube Kolay Teknolojik Bilgiler Kanalı  Youtube Kanalımızı Takip Edin
Yorumlar :

* Boş Geçilemez

Uyarılar : Bu sitedeki her türlü içeriğin yazılı izin alınmaksızın kopyalanması veya farklı bir sitede yayınlanması yasaktır.kolayteknolojikbilgiler.com herhangi bir etkinliğin başarısızlığı, hatası, iptali veya gecikmesi, iletişim kesintisi, bilgisayar virüsü sonucu oluşan herhangi bir zarar veya hasardan dolayı sorumluluk kabul etmez.kolayteknolojikbilgiler.com genel ahlak ve toplum kurallarına uygun davranmayan kullanıcıların üyeliklerini iptal etme hakkını saklı tutmakla birlikte, bu tür ilişkilerinden meydana gelebilecek zarardan kullanıcının kendisi sorumludur. Sitemizde yer alan tüm logolar ve resimler tescil sahiplerine aittir. Ürünlere ait bilgiler ve programlar üreticilerin internet sitelerinden alınmaktadır. Yalnızca bilgi verme tanıtım amaçlıdır. Ürün bilgileri veya dosyalarındaki hatalardan dolayı oluşabilecek arızalardan ve zararlardan kolayteknolojikbilgiler.com sorumlu tutulamaz.Üreticilerin ürün özelliklerinde, sitelerinde ve yazılımlarında haber vermeden değişiklik yapma hakları saklıdır.