Mysql veritabanına phpmyadmin ile tabloya yeni sütun eklemek

04.08.2018 - Okunma Sayısı : 868
Mysql veritabanına phpmyadmin ile tabloya yeni sütun eklemek
Aşağıdaki ekran görüntüsünde Phpmyadmin üzerinden oluşturulan bir tabloya nasıl yeni sütun eklenir ve tablonun neresine eklenir, ekran görüntüsüyle sizlerle paylaştım.
Ekran Görüntüsü

Ekran Görüntüsündeki adımları izleyerek sizde yeni sütun ekleyebilirsiniz.
Takıldığınız noktaları yorum yazarak benimle paylaşabilirsiniz. İyi çalışmalar

Etiketler : nasıl yapılır mysql phpmyadmin mysql yeni sutun web web tasarım php Merak ettikleriniz, düzeltmek veya eklemek istedikleriniz var ise yorum yazarak paylaşabilirsiniz.
Youtube Kolay Teknolojik Bilgiler Kanalı  Youtube Kanalımızı Takip Edin
Yorumlar :

* Boş Geçilemez

Uyarılar : Bu sitedeki her türlü içeriğin yazılı izin alınmaksızın kopyalanması veya farklı bir sitede yayınlanması yasaktır.kolayteknolojikbilgiler.com herhangi bir etkinliğin başarısızlığı, hatası, iptali veya gecikmesi, iletişim kesintisi, bilgisayar virüsü sonucu oluşan herhangi bir zarar veya hasardan dolayı sorumluluk kabul etmez.kolayteknolojikbilgiler.com genel ahlak ve toplum kurallarına uygun davranmayan kullanıcıların üyeliklerini iptal etme hakkını saklı tutmakla birlikte, bu tür ilişkilerinden meydana gelebilecek zarardan kullanıcının kendisi sorumludur. Sitemizde yer alan tüm logolar ve resimler tescil sahiplerine aittir. Ürünlere ait bilgiler ve programlar üreticilerin internet sitelerinden alınmaktadır. Yalnızca bilgi verme tanıtım amaçlıdır. Ürün bilgileri veya dosyalarındaki hatalardan dolayı oluşabilecek arızalardan ve zararlardan kolayteknolojikbilgiler.com sorumlu tutulamaz.Üreticilerin ürün özelliklerinde, sitelerinde ve yazılımlarında haber vermeden değişiklik yapma hakları saklıdır.