Microsoft Expression Web 4.0 Alternatif Web Editörü

03.08.2018 - Okunma Sayısı : 618
Microsoft Expression Web 4.0 Alternatif Web Editörü
Statik web tasarımı yapanlar ve dreamweaver yazılımına bir alternatif arayanlar için iyi bir çözüm olduğunu düşünüyorum.internetten araştırdığımda programın geliştirilmesi durdurulmuş ve ücretsiz dağıtılıyormuş.bende programı aşağıdaki microsoft sitesi linkine verdiğim adreste indirdim.dosya adında trial kelimesi geçmesine rağmen herhangi birşey sormadı.
Umarım faydasını görürsünüz. Arayüzü Dreamweaver Cs serisine oldukça benziyor.Eski frontpage uygulamasının biraz daha iyileştirilmiş hali diyebilirsiniz. Hem editör olarak hemde görsel tasarım yapabiliyorsunuz.
İndirme Bağlantısı
İndirmek için tıklayınız.

03.04.2022 tarihinde indirme linki çalışmadığı farkedilerek güncellenmiştir. Microsoft indirme linki adresini kaldırmış, farklı siteden bulumuştur.

Etiketler : programlar web tasarım web tasarım programları microsoft expression web adobe dreamweaver alternatif html Merak ettikleriniz, düzeltmek veya eklemek istedikleriniz var ise yorum yazarak paylaşabilirsiniz.
Youtube Kolay Teknolojik Bilgiler Kanalı  Youtube Kanalımızı Takip Edin
Yorumlar :

* Boş Geçilemez

Uyarılar : Bu sitedeki her türlü içeriğin yazılı izin alınmaksızın kopyalanması veya farklı bir sitede yayınlanması yasaktır.kolayteknolojikbilgiler.com herhangi bir etkinliğin başarısızlığı, hatası, iptali veya gecikmesi, iletişim kesintisi, bilgisayar virüsü sonucu oluşan herhangi bir zarar veya hasardan dolayı sorumluluk kabul etmez.kolayteknolojikbilgiler.com genel ahlak ve toplum kurallarına uygun davranmayan kullanıcıların üyeliklerini iptal etme hakkını saklı tutmakla birlikte, bu tür ilişkilerinden meydana gelebilecek zarardan kullanıcının kendisi sorumludur. Sitemizde yer alan tüm logolar ve resimler tescil sahiplerine aittir. Ürünlere ait bilgiler ve programlar üreticilerin internet sitelerinden alınmaktadır. Yalnızca bilgi verme tanıtım amaçlıdır. Ürün bilgileri veya dosyalarındaki hatalardan dolayı oluşabilecek arızalardan ve zararlardan kolayteknolojikbilgiler.com sorumlu tutulamaz.Üreticilerin ürün özelliklerinde, sitelerinde ve yazılımlarında haber vermeden değişiklik yapma hakları saklıdır.