Mercusys Vites Büyüttü! WiFi 6 Teknolojili Sinyal Genişletici

18.01.2023 - Okunma Sayısı : 204
Mercusys Vites Büyüttü! WiFi 6 Teknolojili Sinyal Genişletici
 Mercusys, WiFi 6 teknolojisine sahip ve evlerdeki WiFi sinyal sorunu için çözüm olan yeni bir WiFi sinyal genişleticiyi satışa sunuyor. ME70X model ürün, sinyal sorununu yüksek hızlarda çözerken aynı zamanda Gigabit hızda kablolu bağlantı da sağlıyor.
 Bütçe dostu ağ markası Mercusys, vites büyüttü ve üst segment ağ çözümlerinde de kullanıcılara seçenek olmaya başladı. Marka son olarak WiFi 6 teknolojisine sahip yeni bir sinyal genişleticiyi duyurdu. ME70X model WiFi sinyal genişletici Şubat ayında Türkiye’de satışa sunulacak.
 Evlerde WiFi sinyalleri her noktaya yüksek hızda ulaşamayabiliyor. Pek çok evde yaşanan bu soruna en uygun maliyetli çözümler sinyal genişleticiler (range extender). Modem ya da yönlendiriciden aldıkları WiFi sinyallerini kuruldukları noktada tekrarlayarak evin diğer bölümlerine ileten bu ürünler, genelde prize takılarak kullanılıyorlar. Mercusys ME70X de prize takılıp kolayca kurulan ve WiFi 6 teknolojisi sayesinde yüksek kablosuz hızlar sunan bir ürün.
 Çift kanal desteği olan ve toplamda 1800 Mbps kablosuz hızlara ulaşabilen ME70X, 4K film, online oyun gibi yüksek hız gerektiren uygulamaları sorunsuzca yapmayı sağlıyor. Üzerinde iki adet yüksek kazançlı anten bulunan sinyal genişletici, WiFi sinyallerini geniş bir alana aktarabiliyor. Böylece evde WiFi çekmeyen ‘ölü bölge’ kalmıyor.
Gigabit bağlantı noktası
 Mercusys ME70X, kablosuz bağlantının yanı sıra kablolu bağlantıda da yüksek hızlar sunan ve kullanıcılara hem kablolu hem kablosuz bağlantı seçeneği sağlayan bir ürün. Üzerinde 1 adet Gigabit Ethernet girişi olan ürüne, IPTV, oyun konsolu gibi cihazlar yüksek hız avantajıyla bağlanabiliyor. Aynı zamanda bu Ethernet girişi cihazın erişim noktası (access point) olarak da işlev görmesini sağlıyor. Yani Mercusys ME70X hem sinyal genişletici hem erişim noktası modlarıyla çift işlevli bir ürün. Bu sayede evdeki internet ihtiyacı tek bir cihazla çözülmüş oluyor.
 Tüm modem ve yönlendiricilerle ve geriye dönük olarak tüm WiFi standartlı cihazlarla uyumlu olan ME70X’in kurulumu ve kullanımı da son derece kolay. Android ve iOS destekli Mercusys uygulaması üzerinden adım adım kurulumu yapılabilen cihaz, yine bu uygulama ile her yerden, her zaman kolayca yönetilebiliniyor. Ev dışındayken dahi sinyal genişleticinün ayarlarını yapmak mümkün oluyor.
 Şubat ayında satışa sunulacak olan ürünün fiyatı 1209 TL olarak açıklanıyor.
Mercusys ME70X hakkında ayrıntılı bilgi için:
https://www.mercusys.com/en/product/details/me70x

Etiketler : Mercusys mercusys wifi 6 me70x network cihazları sinyal genişletici Merak ettikleriniz, düzeltmek veya eklemek istedikleriniz var ise yorum yazarak paylaşabilirsiniz.
Youtube Kolay Teknolojik Bilgiler Kanalı  Youtube Kanalımızı Takip Edin
Yorumlar :

* Boş Geçilemez

Uyarılar : Bu sitedeki her türlü içeriğin yazılı izin alınmaksızın kopyalanması veya farklı bir sitede yayınlanması yasaktır.kolayteknolojikbilgiler.com herhangi bir etkinliğin başarısızlığı, hatası, iptali veya gecikmesi, iletişim kesintisi, bilgisayar virüsü sonucu oluşan herhangi bir zarar veya hasardan dolayı sorumluluk kabul etmez.kolayteknolojikbilgiler.com genel ahlak ve toplum kurallarına uygun davranmayan kullanıcıların üyeliklerini iptal etme hakkını saklı tutmakla birlikte, bu tür ilişkilerinden meydana gelebilecek zarardan kullanıcının kendisi sorumludur. Sitemizde yer alan tüm logolar ve resimler tescil sahiplerine aittir. Ürünlere ait bilgiler ve programlar üreticilerin internet sitelerinden alınmaktadır. Yalnızca bilgi verme tanıtım amaçlıdır. Ürün bilgileri veya dosyalarındaki hatalardan dolayı oluşabilecek arızalardan ve zararlardan kolayteknolojikbilgiler.com sorumlu tutulamaz.Üreticilerin ürün özelliklerinde, sitelerinde ve yazılımlarında haber vermeden değişiklik yapma hakları saklıdır.