Masaüstüne Not Alma Yazılımı – Simply Sticky Notes

21.07.2019 - Okunma Sayısı : 743
Masaüstüne Not Alma Yazılımı – Simply Sticky Notes
Bugünkü yazımda sizlere simply sticky notes yazılımından bahsedeceğim.
Simply sticky notes yazılımı masaüstünde günlük yapılacak işlerinizi ve notlarınızı takip etmenizi sağlayacak faydalı bir yazılım.
Aslında bazı windows sürümlerinde masaüstü araçlarında( adı yanlış hatırlamıyorsam yapışkan notlardı sanırım ) bu yazılımın bir benzeri bulunmaktadır.Yüklü değilse bu yazılımı kurarak hemen hemen aynı işlevi yerine getirebilirsiniz.
Yazılımı kurarken reklam amaçlı farklı bir program kurulumu önermiyor. Bu güzel bir şey çünkü birçok yazılım indirilip kuruluma geçildiği zaman alakasız farklı yazılımlarında faydalı olabileceğini önererek sizin kurmanızı sağlıyor .Bu da hem bilgisayarınızda fazla program yükleyerek yer kaplıyor, hem de sistemi hantallaştırıyor.
Notun üzerinde sağ tıkladığınızda birçok özellik çıkmaktadır.
Yeni bir not oluşturduğunuzda varsayılan olarak sarı renkte geliyor ancak farklı renklere çevirebiliyorsunuz.
Windows 7’de yüklü yazılımda Yazı tipi yazı boyutu gibi birçok detay seçilemiyordu. Bu yazılımda yazı tipi, boyutu, yazı rengi de değiştirilebiliyor.
Yazıyı kalın ve italik yapabiliyorsunuz. Ortalayabiliyorsunuz. Sağa, Sola, veya Ortalayabiliyorsunuz.
Bulma özelliği var uzun bir not ise
Tarih saat , Karakter ve Url gibi ekleme seçenekleri var.
Notun içinde belli bir kısmı vurgulayabiliyorsunuz.
Eklemek istediğiniz veya sormak istediğiniz birşey varsa yorum kısmından yazabilirsiniz.
Uyumluluk ve Sistem Gereksinimleri
Minimum Requirements: Windows® 10 / 8.1 / 8 / 7 / Vista / XP
PC with a 1 GHz Intel or AMD processor and 512 MB of RAM
İndirme Bağlantısı
https://www.simplestickynotes.com/setup/Setup_SimpleStickyNotes.exe
Ana Sayfa
https://www.simplestickynotes.com/

Etiketler : programlar program indir yazılımlar not alma yazılımı masaüstü not alma masaüstü not alma yazılımı sticky notes Merak ettikleriniz, düzeltmek veya eklemek istedikleriniz var ise yorum yazarak paylaşabilirsiniz.
Youtube Kolay Teknolojik Bilgiler Kanalı  Youtube Kanalımızı Takip Edin
Yorumlar :

* Boş Geçilemez

Uyarılar : Bu sitedeki her türlü içeriğin yazılı izin alınmaksızın kopyalanması veya farklı bir sitede yayınlanması yasaktır.kolayteknolojikbilgiler.com herhangi bir etkinliğin başarısızlığı, hatası, iptali veya gecikmesi, iletişim kesintisi, bilgisayar virüsü sonucu oluşan herhangi bir zarar veya hasardan dolayı sorumluluk kabul etmez.kolayteknolojikbilgiler.com genel ahlak ve toplum kurallarına uygun davranmayan kullanıcıların üyeliklerini iptal etme hakkını saklı tutmakla birlikte, bu tür ilişkilerinden meydana gelebilecek zarardan kullanıcının kendisi sorumludur. Sitemizde yer alan tüm logolar ve resimler tescil sahiplerine aittir. Ürünlere ait bilgiler ve programlar üreticilerin internet sitelerinden alınmaktadır. Yalnızca bilgi verme tanıtım amaçlıdır. Ürün bilgileri veya dosyalarındaki hatalardan dolayı oluşabilecek arızalardan ve zararlardan kolayteknolojikbilgiler.com sorumlu tutulamaz.Üreticilerin ürün özelliklerinde, sitelerinde ve yazılımlarında haber vermeden değişiklik yapma hakları saklıdır.