LightShot ekran görüntüsü yakalama programı

15.07.2018 - Okunma Sayısı : 770
LightShot ekran görüntüsü yakalama programı
LightShot, ekranda istediğiniz alanı veya komple sayfayı pratik bir biçimde bilgisayarınıza kaydetmenizi sağlayan ücretsiz ve Türkçe bir programdır.
LightShot ile kaydetmek istediğiniz alan üzerinde işaretçi kullanabilir ve yazı ekleme gibi ilaveler ve düzenlemeler yapabilirsiniz. LightShot ekran görüntünüzü yakalamanıza yarayan oldukça basit ve kullanımı kolay ücretsiz bir programdır. Açıklamalar ve indirme bağlantısı yazımın devamındadır.
LightShot Özellikleri:
Seçilen bölgenin ekran görüntüsünü alma
Alınan ekran görüntülerini paylaşma
Benzer resimleri arama motorları ile arama
Kolay kullanım
Tarayıcı eklenti desteği
Türkçe
Kolay düzenleme
Önemli Notlar
Üreticinin anasayfasında pc dışında mac için de indirme linki mevcuttur.
Prntscr tuşuylada ekran görüntüsü alabilirsiniz.
Kurulumunda sonunda dikkat edin reklam amaçlı yeni tarayıcı yüklemek istermisin, toolbar yüklemek istermisin, varsayılan arama sağlayıcını değiştirmek istermisin gibi sorular sorabilir dikkat ediniz.
Ana Sayfa
https://app.prntscr.com/tr/
İndirme linki
https://app.prntscr.com/build/setup-lightshot.exe

Etiketler : programlar ücretsiz yazılımlar ekran görüntüsü ekran görüntüsü yazılımları screenshot yazılımları lightshot Merak ettikleriniz, düzeltmek veya eklemek istedikleriniz var ise yorum yazarak paylaşabilirsiniz.
Youtube Kolay Teknolojik Bilgiler Kanalı  Youtube Kanalımızı Takip Edin
Yorumlar :

* Boş Geçilemez

Uyarılar : Bu sitedeki her türlü içeriğin yazılı izin alınmaksızın kopyalanması veya farklı bir sitede yayınlanması yasaktır.kolayteknolojikbilgiler.com herhangi bir etkinliğin başarısızlığı, hatası, iptali veya gecikmesi, iletişim kesintisi, bilgisayar virüsü sonucu oluşan herhangi bir zarar veya hasardan dolayı sorumluluk kabul etmez.kolayteknolojikbilgiler.com genel ahlak ve toplum kurallarına uygun davranmayan kullanıcıların üyeliklerini iptal etme hakkını saklı tutmakla birlikte, bu tür ilişkilerinden meydana gelebilecek zarardan kullanıcının kendisi sorumludur. Sitemizde yer alan tüm logolar ve resimler tescil sahiplerine aittir. Ürünlere ait bilgiler ve programlar üreticilerin internet sitelerinden alınmaktadır. Yalnızca bilgi verme tanıtım amaçlıdır. Ürün bilgileri veya dosyalarındaki hatalardan dolayı oluşabilecek arızalardan ve zararlardan kolayteknolojikbilgiler.com sorumlu tutulamaz.Üreticilerin ürün özelliklerinde, sitelerinde ve yazılımlarında haber vermeden değişiklik yapma hakları saklıdır.