Libre Office Writer çalışma sayfasında, hem yatay hem dikey sayfa nasıl kullanılır

26.04.2022 - Okunma Sayısı : 366
Libre Office Writer çalışma sayfasında, hem yatay hem dikey sayfa nasıl kullanılır
Bu videoda libre office writer programında bir çalışma sayfasında hem dikey hem yatay sayfa aynı anda nasıl kullanılabilir uygulamalı olarak gösterdim.
a Open office uygulamasında da benzer şekilde gerçekleştirebilirsiniz.
Videolu Anlatım

Yazılı Anlatım
1.sayfanızda herhangi bir yere tıklayın.
Biçim Menüsüne tıklayın.
Sayfa Biçemi ye tıklayın.
Açılan Sayfada Sonraki Biçem açılır kutucuğuna tıklayın.
Yatay Seçin
Uygula ve Tamam butonlarına tıklayın.
İşlemler sonrasında 2.sayfanız ve devamı yatay olacaktır. 3.sayfanızın tekrar dikey olması için;
3.sayfanızda herhangi bir yere tıklayın.
Biçim Menüsüne tıklayın.
Sayfa Biçemi ye tıklayın.
Açılan sayfada Sonraki Biçem açılır kutucuğuna tıklayın.
Varsayılan Sayfa Biçemini seçin.
Uygula ve Tamam butonlarına tıklayın.

Etiketler : libre office writer libre office writer nasıl yapılır aynı belgede hem yatay hem dikey libre office writer video Merak ettikleriniz, düzeltmek veya eklemek istedikleriniz var ise yorum yazarak paylaşabilirsiniz.
Youtube Kolay Teknolojik Bilgiler Kanalı  Youtube Kanalımızı Takip Edin
Yorumlar :

* Boş Geçilemez

Uyarılar : Bu sitedeki her türlü içeriğin yazılı izin alınmaksızın kopyalanması veya farklı bir sitede yayınlanması yasaktır.kolayteknolojikbilgiler.com herhangi bir etkinliğin başarısızlığı, hatası, iptali veya gecikmesi, iletişim kesintisi, bilgisayar virüsü sonucu oluşan herhangi bir zarar veya hasardan dolayı sorumluluk kabul etmez.kolayteknolojikbilgiler.com genel ahlak ve toplum kurallarına uygun davranmayan kullanıcıların üyeliklerini iptal etme hakkını saklı tutmakla birlikte, bu tür ilişkilerinden meydana gelebilecek zarardan kullanıcının kendisi sorumludur. Sitemizde yer alan tüm logolar ve resimler tescil sahiplerine aittir. Ürünlere ait bilgiler ve programlar üreticilerin internet sitelerinden alınmaktadır. Yalnızca bilgi verme tanıtım amaçlıdır. Ürün bilgileri veya dosyalarındaki hatalardan dolayı oluşabilecek arızalardan ve zararlardan kolayteknolojikbilgiler.com sorumlu tutulamaz.Üreticilerin ürün özelliklerinde, sitelerinde ve yazılımlarında haber vermeden değişiklik yapma hakları saklıdır.