Libre Office – Ücretsiz ofis uygulaması


Libre Office – Ücretsiz ofis uygulaması

Yazı Tarihi : 11.07.2018

Okunma Sayısı : 6


Libre office temel ofis programlarını içeren Microsoft office uygulamasının ücretsiz bir alternatifidir.Ben çok uzun zamandır libre office kullanıyorum bu zamana kadar word veya excele  ihtiyaç duymadım.

Benim  incelemelerim

Microsoft office uygulamasında oluşturduğunuz dökümanları libre office tede  açabiliyorsunuz ve düzenleyebiliyorsunuz. ( Bazı durumlarda sayfa yapısı bozuk olabiliyor, excel alternatifindede  makroların çalışmadığı durumlar olabiliyor.)

Dilerseniz aynı şekilde oluşturduğunuz dökümanları microsoft office tede açabilecek şekilde .doc  xls docx xlsx olarak kaydedebiliyorsunuz.

Oluştuduğunuz dökümanları pdf olarak dışa aktarabiliyorsunuz.

Birçok platformda uygulamayı kullanabiliyorsunuz ( Windows(32bit veya 64bit) , linux , macOs ).

İndirme Bağlantısı – Hangi işletim sistemini kullanıyorsanız seçin

https://www.libreoffice.org/download/download/

Ana Sayfa

https://www.libreoffice.org/


Yorumlar


Faydalı bilgiler, pratik problem çözümleri, nasıl yapılır paylaşımları, yazılımlar ve teknoloji haberleri paylaşan bilgi platformu

  • Tüm Hakları Saklıdır.
  • designer isilak
Uyarılar :Bu sitedeki her türlü içeriğin yazılı izin alınmaksızın kopyalanması veya farklı bir sitede yayınlanması yasaktır.kolayteknolojikbilgiler.com herhangi bir etkinliğin başarısızlığı, hatası, iptali veya gecikmesi, iletişim kesintisi, bilgisayar virüsü sonucu oluşan herhangi bir zarar veya hasardan dolayı sorumluluk kabul etmez.kolayteknolojikbilgiler.com genel ahlak ve toplum kurallarına uygun davranmayan kullanıcıların üyeliklerini iptal etme hakkını saklı tutmakla birlikte, bu tür ilişkilerinden meydana gelebilecek zarardan kullanıcının kendisi sorumludur. Sitemizde yer alan tüm logolar ve resimler tescil sahiplerine aittir. Ürünlere ait bilgiler ve programlar üreticilerin internet sitelerinden alınmaktadır. Yalnızca bilgi verme tanıtım amaçlıdır. Ürün bilgileri veya dosyalarındaki hatalardan dolayı oluşabilecek arızalardan ve zararlardan kolayteknolojikbilgiler.com sorumlu tutulamaz.Üreticilerin ürün özelliklerinde, sitelerinde ve yazılımlarında haber vermeden değişiklik yapma hakları saklıdır