Libre Office Calc uygulamasında filtreleme nasıl yapılır?

03.10.2021 - Okunma Sayısı : 1742
Libre Office Calc uygulamasında filtreleme nasıl yapılır?
Bu videoda sizlere Libre Office Calc uygulamasında filtreleme nasıl yapılır, kısayolu ile birlikte uygulamalı olarak sizlere gösterdim.
Videolu Anlatım

Yazılı Anlatım
Calc uygulamasını açın.
Filtrelemek istediğiniz sütun başlıklarını seçin.
Veri menüsüne tıklayın.
Otomatik Süzgeç'e tıklayın.
Alternatif olarak klavyeden CTRL+SHIFT+L kullanabilirsiniz.

Etiketler : libre office calc ofis yazılımları nasıl yapılır Merak ettikleriniz, düzeltmek veya eklemek istedikleriniz var ise yorum yazarak paylaşabilirsiniz.
Youtube Kolay Teknolojik Bilgiler Kanalı  Youtube Kanalımızı Takip Edin
Yorumlar :

* Boş Geçilemez

Uyarılar : Bu sitedeki her türlü içeriğin yazılı izin alınmaksızın kopyalanması veya farklı bir sitede yayınlanması yasaktır.kolayteknolojikbilgiler.com herhangi bir etkinliğin başarısızlığı, hatası, iptali veya gecikmesi, iletişim kesintisi, bilgisayar virüsü sonucu oluşan herhangi bir zarar veya hasardan dolayı sorumluluk kabul etmez.kolayteknolojikbilgiler.com genel ahlak ve toplum kurallarına uygun davranmayan kullanıcıların üyeliklerini iptal etme hakkını saklı tutmakla birlikte, bu tür ilişkilerinden meydana gelebilecek zarardan kullanıcının kendisi sorumludur. Sitemizde yer alan tüm logolar ve resimler tescil sahiplerine aittir. Ürünlere ait bilgiler ve programlar üreticilerin internet sitelerinden alınmaktadır. Yalnızca bilgi verme tanıtım amaçlıdır. Ürün bilgileri veya dosyalarındaki hatalardan dolayı oluşabilecek arızalardan ve zararlardan kolayteknolojikbilgiler.com sorumlu tutulamaz.Üreticilerin ürün özelliklerinde, sitelerinde ve yazılımlarında haber vermeden değişiklik yapma hakları saklıdır.