LG Smart Tv nasıl güncellenir?

13.01.2020 - Okunma Sayısı : 929
LG Smart Tv nasıl güncellenir?
LG smart tv nasıl güncellenir videoda uygulamalı olarak sizlerle paylaştım. Eklemek istediklerinizi veya aklınıza takılanları yorumlar kısmından paylaşabilirsiniz.
İşlem internet hızınıza da bağlı olarak yarım saatten biraz fazla sürmektedir.
İşlem için televizyonunuzun internete bağlı olması gerekmektedir.
Tüm Ayarlar a girin.
Genel menüsüne girin.
Bu Tv Hakkında yazan yere girin.
Güncellemeleri kontrol et yazan yerin üstüne gelin ve Ok a basın.
Şimdi güncellemek istiyor musunuz ekranı çıkacaktır. Güncellemek istiyorsanız Evete güncellemek istemiyorsanız Hayır a basın.


Etiketler : nasıl yapılır smart tv lg smart tv lg tv güncelleme lg smart tv güncelleme smart tv güncelleme lg webos Merak ettikleriniz, düzeltmek veya eklemek istedikleriniz var ise yorum yazarak paylaşabilirsiniz.
Youtube Kolay Teknolojik Bilgiler Kanalı  Youtube Kanalımızı Takip Edin
Yorumlar :

* Boş Geçilemez

Uyarılar : Bu sitedeki her türlü içeriğin yazılı izin alınmaksızın kopyalanması veya farklı bir sitede yayınlanması yasaktır.kolayteknolojikbilgiler.com herhangi bir etkinliğin başarısızlığı, hatası, iptali veya gecikmesi, iletişim kesintisi, bilgisayar virüsü sonucu oluşan herhangi bir zarar veya hasardan dolayı sorumluluk kabul etmez.kolayteknolojikbilgiler.com genel ahlak ve toplum kurallarına uygun davranmayan kullanıcıların üyeliklerini iptal etme hakkını saklı tutmakla birlikte, bu tür ilişkilerinden meydana gelebilecek zarardan kullanıcının kendisi sorumludur. Sitemizde yer alan tüm logolar ve resimler tescil sahiplerine aittir. Ürünlere ait bilgiler ve programlar üreticilerin internet sitelerinden alınmaktadır. Yalnızca bilgi verme tanıtım amaçlıdır. Ürün bilgileri veya dosyalarındaki hatalardan dolayı oluşabilecek arızalardan ve zararlardan kolayteknolojikbilgiler.com sorumlu tutulamaz.Üreticilerin ürün özelliklerinde, sitelerinde ve yazılımlarında haber vermeden değişiklik yapma hakları saklıdır.