kolaydizin.com test yayınına başladı.Yazı Tarihi : 22.03.2020

Okunma Sayısı : 156


İnternette milyonlarca site içinden kaliteli içerik aramak ve bulmak zaman alıyor.

Bende kaliteli içeriği olan sitelerin biraraya toplanacağı herkese faydalı bir internet sayfası kurmaya karar verdim.Internet sayfanızı veya kişisel blogunuzu sizlerde dizine ekleyebilirsiniz.

Gelecekte sadece kolaydizin.com’da internet sayfaları değil, ilanlar, işler, firma rehberi gibi birçok bölümler açarak geliştirmeyi düşünüyorum.

Tüm altyapısını ve kodlarını yazmam epey zaman aldı.Birçok eksiği var.Sizlerden alacağım geri dönüşlerle bu eksikleride zamanla kapatacağım.

Site Linki

www.kolaydizin.com


-> Yorumlar

Kalan Karakter :

Faydalı bilgiler, pratik problem çözümleri, nasıl yapılır paylaşımları, yazılımlar ve teknoloji haberleri paylaşan bilgi platformu

  • Tüm Hakları Saklıdır.
  • designer isilak
Uyarılar :Bu sitedeki her türlü içeriğin yazılı izin alınmaksızın kopyalanması veya farklı bir sitede yayınlanması yasaktır.kolayteknolojikbilgiler.com herhangi bir etkinliğin başarısızlığı, hatası, iptali veya gecikmesi, iletişim kesintisi, bilgisayar virüsü sonucu oluşan herhangi bir zarar veya hasardan dolayı sorumluluk kabul etmez.kolayteknolojikbilgiler.com genel ahlak ve toplum kurallarına uygun davranmayan kullanıcıların üyeliklerini iptal etme hakkını saklı tutmakla birlikte, bu tür ilişkilerinden meydana gelebilecek zarardan kullanıcının kendisi sorumludur. Sitemizde yer alan tüm logolar ve resimler tescil sahiplerine aittir. Ürünlere ait bilgiler ve programlar üreticilerin internet sitelerinden alınmaktadır. Yalnızca bilgi verme tanıtım amaçlıdır. Ürün bilgileri veya dosyalarındaki hatalardan dolayı oluşabilecek arızalardan ve zararlardan kolayteknolojikbilgiler.com sorumlu tutulamaz.Üreticilerin ürün özelliklerinde, sitelerinde ve yazılımlarında haber vermeden değişiklik yapma hakları saklıdır