Kolay Teknolojik Bilgiler 9 Yaşında

08.07.2023 341

Kolay Teknolojik Bilgiler 9 Yaşında
Küçük bir blog sitesinden başladığımız yolculuğun üstünden 9 yıl geçti. Bu süre içinde binlerce kullanıcı tarafından kolayteknolojikbilgiler.com ziyaret edildi. Ekim 2018 tarihinde youtube kanalım yayına başladı.
Abone ve beğeni kaygım olmadan yaptığım paylaşımlar 450.000 ziyaretçi tarafından izlenildi. Geçen 8 yıllık süreçte kolayteknolojikbilgiler.com’u tamamen kendi çapında hobi amaçlı ve gelir beklentim olmadan amatör bir ruh ile yayında tuttum.
Bundan sonraki süreçte de tek beklentim bilişim alanında ihtiyaçlarımı karşılayabileceğim yazılım ve donanım sponsorlarıdır.(Geçtiğimiz yılda da bu beklentim gerçekleşmedi umarım bu yıl gerçekleşir :) ).Instagram ve Twitter hesaplarımı aktif olarak kullanmaya vaktim bulunmuyor, Boş vakitlerimde tüm enerjimi site ve youtube kanalına harcıyorum.
Kolay Teknolojik Bilgiler ‘i ziyaret ettiğiniz, güzel yorumlarınız ve destekleriniz için teşekkür ederim.
Hakkımızda
İlk olarak 2015 yılında ücretsiz bir blog sayfası kurarak paylaşımlar yapmaya başladım. Sürekli artan ziyaretçi sayısı ve daha fazla kişiye ulaşma isteğimden dolayı 2018 yılında kişisel bloğumu bir web sitesine dönüştürdüm. Nisan 2021'de ise wordpress altyapısı kullanan web sitesini, kendi tasarlamış olduğum cms sistemine taşımış durumdayım.
Kolayteknolojikbilgiler.com’da genelde ücretsiz veya açık kaynak kodlu yazılımlar, Herkesin bilgisayarında yapmak istediği ancak yapamadığı birçok şeyi fotoğraflarla ya da videolarla nasıl yapılabileceğini, teknoloji dünyasından son haberler, mobil ve tablet ile ilgili pratik bilgiler ve oyunlar paylaşmaktayım.
Sitedeki paylaşımların birçoğu benim araştırmalarım, kullanımlarım ve yorumlarımla yapılmıştır. Bunun dışında kalan paylaşımlar ise alınan sitelerden izin alınarak sitemde yayınlanmaktadır. Eksikliklerim ve yanlışlarım olabilir, bunları yorumlayarak düzeltmeme yardım edebilirsiniz.
Sitemi ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederim. İyi vakit geçirmeniz dileğiyle..

Etiketler : duyurular kolay teknolojik bilgiler Merak ettikleriniz, düzeltmek veya eklemek istedikleriniz var ise yorum yazarak paylaşabilirsiniz.
Youtube Kolay Teknolojik Bilgiler Kanalı  Youtube Kanalımızı Takip Edin
Yorumlar :

* Boş Geçilemez