İş Takibi Sistemi Waptodo

08.05.2022 - Okunma Sayısı : 332
İş Takibi Sistemi Waptodo
Waptodo Kişisel kullanıcılar veya firmaların, heryerden bilgisayarlar, mobil cihazlar ve web tarayıcılar üzerinden iş takibini sağlamak için geliştirilmiştir.
2022 yılında kolayteknolojikbilgiler web sitesinin bir alt sitesi olarak hizmet vermeye devam etmektedir.
Ücretli ve Ücretsiz versiyonları bulunmaktadır.
Web üzerinden çalışmaktadır. Bilgisayarınıza herhangi bir yazılım yüklemenize gerek yoktur. İnternetinizin olması yeterlidir.
Listelere eklediğiniz işleri önemine göre sıralayabilir, tamamlamak için kendinize hedef tarih koyabilirsiniz.
Kişiselleştirebilirsiniz. Kategorilerinize ikonlar belirleyebilir, Görünüm renklerini değiştirebilirsiniz.
Mikrofon ile ses kaydı bırakabilirsiniz. Sesli notlar alabilirsiniz.
Waptodo mobil uyumludur. Telefon, tablet gibi mobil cihazlarınızda kolay ve rahat kullanım sağlarsınız.
Sınırsız kategori oluşturabilir, sınırsız yapılacak kaydı girebilirsiniz.
Yapılacak işleri tek bir listeden yönetebilir veya kategoriler oluşturabilirsiniz. Kategorileri ayrı ayrı yönetebilir, takip edebilirsiniz.
İletişim için : 0505 80 60 180
Tanıtım Sitesi : https://waptodo.kolayteknolojikbilgiler.com
Demo : https://waptodo.kolayteknolojikbilgiler.com/demo/login.php

Etiketler : waptodo iş takibi proje takibi site tanıtımı yapılacaklar listesi Merak ettikleriniz, düzeltmek veya eklemek istedikleriniz var ise yorum yazarak paylaşabilirsiniz.
Youtube Kolay Teknolojik Bilgiler Kanalı  Youtube Kanalımızı Takip Edin
Yorumlar :

* Boş Geçilemez

Uyarılar : Bu sitedeki her türlü içeriğin yazılı izin alınmaksızın kopyalanması veya farklı bir sitede yayınlanması yasaktır.kolayteknolojikbilgiler.com herhangi bir etkinliğin başarısızlığı, hatası, iptali veya gecikmesi, iletişim kesintisi, bilgisayar virüsü sonucu oluşan herhangi bir zarar veya hasardan dolayı sorumluluk kabul etmez.kolayteknolojikbilgiler.com genel ahlak ve toplum kurallarına uygun davranmayan kullanıcıların üyeliklerini iptal etme hakkını saklı tutmakla birlikte, bu tür ilişkilerinden meydana gelebilecek zarardan kullanıcının kendisi sorumludur. Sitemizde yer alan tüm logolar ve resimler tescil sahiplerine aittir. Ürünlere ait bilgiler ve programlar üreticilerin internet sitelerinden alınmaktadır. Yalnızca bilgi verme tanıtım amaçlıdır. Ürün bilgileri veya dosyalarındaki hatalardan dolayı oluşabilecek arızalardan ve zararlardan kolayteknolojikbilgiler.com sorumlu tutulamaz.Üreticilerin ürün özelliklerinde, sitelerinde ve yazılımlarında haber vermeden değişiklik yapma hakları saklıdır.