inkscape 0.92 3 ücretsiz vektörel çizim programı

01.08.2018 - Okunma Sayısı : 606
inkscape 0.92 3 ücretsiz vektörel çizim programı
inkscape ücretsiz açık kaynak kodlu vektörel çizim programı arayanlar için faydalı olacağını düşünüyorum. Birçok pahalı çizim programın kabiliyetlerine sahip ve kolay bir ara yüze sahip program. Üstelik Türkçe dil desteği de bulunmaktadır. Sadece programın açılması biraz uzun sürüyor. İndirme bağlantısı yazının devamındadır.
İndirme Bağlantısı
32 Bit Windows İndirme Bağlantısı
İndirmek için tıklayınız
64 Bit Windows İndirme Bağlantısı
İndirmek için tıklayınız
Not : Linux ve Mac işletim sistemlerinde de uyumlu versiyonları bulunmaktadır.
https://inkscape.org/en/release/0.92.3/
Ana Sayfa
https://inkscape.org

Etiketler : programlar inkscape grafik tasarım programları vektörel çizim vektörel çizim programları web tasarım çizim programları programlar inkscape grafik tasarım programları vektörel çizim vektörel çizim programları web tasarım çizim programları Merak ettikleriniz, düzeltmek veya eklemek istedikleriniz var ise yorum yazarak paylaşabilirsiniz.
Youtube Kolay Teknolojik Bilgiler Kanalı  Youtube Kanalımızı Takip Edin
Yorumlar :

* Boş Geçilemez

Uyarılar : Bu sitedeki her türlü içeriğin yazılı izin alınmaksızın kopyalanması veya farklı bir sitede yayınlanması yasaktır.kolayteknolojikbilgiler.com herhangi bir etkinliğin başarısızlığı, hatası, iptali veya gecikmesi, iletişim kesintisi, bilgisayar virüsü sonucu oluşan herhangi bir zarar veya hasardan dolayı sorumluluk kabul etmez.kolayteknolojikbilgiler.com genel ahlak ve toplum kurallarına uygun davranmayan kullanıcıların üyeliklerini iptal etme hakkını saklı tutmakla birlikte, bu tür ilişkilerinden meydana gelebilecek zarardan kullanıcının kendisi sorumludur. Sitemizde yer alan tüm logolar ve resimler tescil sahiplerine aittir. Ürünlere ait bilgiler ve programlar üreticilerin internet sitelerinden alınmaktadır. Yalnızca bilgi verme tanıtım amaçlıdır. Ürün bilgileri veya dosyalarındaki hatalardan dolayı oluşabilecek arızalardan ve zararlardan kolayteknolojikbilgiler.com sorumlu tutulamaz.Üreticilerin ürün özelliklerinde, sitelerinde ve yazılımlarında haber vermeden değişiklik yapma hakları saklıdır.