İngilizce konuşma sıkıntısı çekenler için Cambly

07.07.2019 - Okunma Sayısı : 694
İngilizce konuşma sıkıntısı çekenler için Cambly
Cambly İngilizce konuşma sıkıntısı çekenler ve pratik yapmak isteyenler için çok faydalı bir uygulama.
Dünyanın dört bir yanından farklı eğitmenlerle bir yandan sohbet edip, bir yandan konuşurken kendinizi geliştirme ve pratik yapma imkanı buluyorsunuz.
Ayrıca istediğiniz zaman buna vakit ayırabiliyorsunuz.
Yeni kullanıcılar için 10 Dakika Ücretsiz Cambly Deneme Kodu : kolay3
Android İndirme bağlantısı
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.cambly.cambly&hl=tr

Etiketler : ingilizce cambly ingilizce eğitim konuşarak ingilizce öğrenme cambly indir cambly yükle cambly android Merak ettikleriniz, düzeltmek veya eklemek istedikleriniz var ise yorum yazarak paylaşabilirsiniz.
Youtube Kolay Teknolojik Bilgiler Kanalı  Youtube Kanalımızı Takip Edin
Yorumlar :

* Boş Geçilemez

Uyarılar : Bu sitedeki her türlü içeriğin yazılı izin alınmaksızın kopyalanması veya farklı bir sitede yayınlanması yasaktır.kolayteknolojikbilgiler.com herhangi bir etkinliğin başarısızlığı, hatası, iptali veya gecikmesi, iletişim kesintisi, bilgisayar virüsü sonucu oluşan herhangi bir zarar veya hasardan dolayı sorumluluk kabul etmez.kolayteknolojikbilgiler.com genel ahlak ve toplum kurallarına uygun davranmayan kullanıcıların üyeliklerini iptal etme hakkını saklı tutmakla birlikte, bu tür ilişkilerinden meydana gelebilecek zarardan kullanıcının kendisi sorumludur. Sitemizde yer alan tüm logolar ve resimler tescil sahiplerine aittir. Ürünlere ait bilgiler ve programlar üreticilerin internet sitelerinden alınmaktadır. Yalnızca bilgi verme tanıtım amaçlıdır. Ürün bilgileri veya dosyalarındaki hatalardan dolayı oluşabilecek arızalardan ve zararlardan kolayteknolojikbilgiler.com sorumlu tutulamaz.Üreticilerin ürün özelliklerinde, sitelerinde ve yazılımlarında haber vermeden değişiklik yapma hakları saklıdır.