İngilizce google chrome nasıl türkçeye çevirilir?

29.06.2019 - Okunma Sayısı : 774
İngilizce google chrome nasıl türkçeye çevirilir?
İngilizce olan Google Chrome uygulamasının nasıl Türkçeye çevrildiğini hem uygulamalı hem de yazılı olarak gösteriyorum.
Yazılı Anlatım
–> Google Chrome’u Açın.
–>Sağ Üstte bulunan Üç Nokta ya tıklayın.
–>Settings yazan yere tıklayın.
–>Karşınıza çıkan sayfanın en altına inin.
–> Advanced Yazan yere tıklayın.
–>Languages sekmesinin altındaki language yazısına tıklayın.
–>Add Languages yazısına tıklayın.
–>Karşınıza çıkan listeden Türkçe yi bulun ve işaretleyin.
–>Add yazan yere tıklayın
–>Languages sekmesinin içine turkish eklenmiş olacak. Turkish yazan yerin sağında üç noktaya tıklayın.
–>Display google chrome in this language yazısına tıklayın
–>Relaunch yazan yere tıkladığınızda google chrome kapanır Türkçe olarak tekrar açılacaktır.
Videolu Anlatım


Etiketler : nasıl yapılır google chrome chrome web tarayıcılar video web browser web browserlar Merak ettikleriniz, düzeltmek veya eklemek istedikleriniz var ise yorum yazarak paylaşabilirsiniz.
Youtube Kolay Teknolojik Bilgiler Kanalı  Youtube Kanalımızı Takip Edin
Yorumlar :

* Boş Geçilemez

Uyarılar : Bu sitedeki her türlü içeriğin yazılı izin alınmaksızın kopyalanması veya farklı bir sitede yayınlanması yasaktır.kolayteknolojikbilgiler.com herhangi bir etkinliğin başarısızlığı, hatası, iptali veya gecikmesi, iletişim kesintisi, bilgisayar virüsü sonucu oluşan herhangi bir zarar veya hasardan dolayı sorumluluk kabul etmez.kolayteknolojikbilgiler.com genel ahlak ve toplum kurallarına uygun davranmayan kullanıcıların üyeliklerini iptal etme hakkını saklı tutmakla birlikte, bu tür ilişkilerinden meydana gelebilecek zarardan kullanıcının kendisi sorumludur. Sitemizde yer alan tüm logolar ve resimler tescil sahiplerine aittir. Ürünlere ait bilgiler ve programlar üreticilerin internet sitelerinden alınmaktadır. Yalnızca bilgi verme tanıtım amaçlıdır. Ürün bilgileri veya dosyalarındaki hatalardan dolayı oluşabilecek arızalardan ve zararlardan kolayteknolojikbilgiler.com sorumlu tutulamaz.Üreticilerin ürün özelliklerinde, sitelerinde ve yazılımlarında haber vermeden değişiklik yapma hakları saklıdır.