Infra Recorder 0.53 Cd Dvd Yazdırma Programı

03.08.2019 - Okunma Sayısı : 684
Infra Recorder 0.53 Cd Dvd Yazdırma Programı
Bugünkü yazımda sizlere infra recorder yazılımından bahsedeceğim.
Infra Recorder yazılımı ile cd dvd yazdırabiliyorsunuz.
Data cdsi ve Data dvdsi oluşturabiliyorsunuz.
Ses diski oluşturabiliyorsunuz. Yani arabalarda dinlenen track cd oluşturabiliyorsunuz.
Video diski oluşturabiliyorsunuz.
İmaj dosyalarını yazdırabiliyorsunuz.(Örnek iso, img, cue uzantılı dosyalar)
Disk kopyalayabiliyorsunuz ve bunlar gibi daha birçok özellik mevcuttur.
Kurulumda ekstra program kurmamı(reklam) önermedi. Ekstra kurulan programlar çoğu zaman bilgisayarın performansını olumsuz etkiliyor.
Ekran Görüntüsü

Türkçe dil seçeneği mevcut benim ilk kurulumumda otomatik ingilizce kurdu. Üst menüden Options —  Configuration — Language kısmına gelip turkish i seçip programı kapatıp açtığınızda türkçeye dönüyor.
Sistem Gereksinimleri
Windows 2000/XP/Vista/7
bunlar dışında sitesinde başka bilgi göremedim.
İndirme Bağlantısı
http://infrarecorder.org/?page_id=5
Ana Sayfa
www.infrarecorder.org

Etiketler : programlar yazılımlar program indir yazılım indir infra recorder cd yazdırma aracı indir cd yazdırma programı cd programı cd yazılımı dvd cd Merak ettikleriniz, düzeltmek veya eklemek istedikleriniz var ise yorum yazarak paylaşabilirsiniz.
Youtube Kolay Teknolojik Bilgiler Kanalı  Youtube Kanalımızı Takip Edin
Yorumlar :

* Boş Geçilemez

Uyarılar : Bu sitedeki her türlü içeriğin yazılı izin alınmaksızın kopyalanması veya farklı bir sitede yayınlanması yasaktır.kolayteknolojikbilgiler.com herhangi bir etkinliğin başarısızlığı, hatası, iptali veya gecikmesi, iletişim kesintisi, bilgisayar virüsü sonucu oluşan herhangi bir zarar veya hasardan dolayı sorumluluk kabul etmez.kolayteknolojikbilgiler.com genel ahlak ve toplum kurallarına uygun davranmayan kullanıcıların üyeliklerini iptal etme hakkını saklı tutmakla birlikte, bu tür ilişkilerinden meydana gelebilecek zarardan kullanıcının kendisi sorumludur. Sitemizde yer alan tüm logolar ve resimler tescil sahiplerine aittir. Ürünlere ait bilgiler ve programlar üreticilerin internet sitelerinden alınmaktadır. Yalnızca bilgi verme tanıtım amaçlıdır. Ürün bilgileri veya dosyalarındaki hatalardan dolayı oluşabilecek arızalardan ve zararlardan kolayteknolojikbilgiler.com sorumlu tutulamaz.Üreticilerin ürün özelliklerinde, sitelerinde ve yazılımlarında haber vermeden değişiklik yapma hakları saklıdır.