iMazing HEIC Converter ile HEIC uzantılı fotoğraflar nasıl JPEG veya PNG fotoğraflara dönüştürülür

02.12.2022 - Okunma Sayısı : 340
iMazing HEIC Converter ile HEIC uzantılı fotoğraflar nasıl JPEG veya PNG fotoğraflara dönüştürülür
Bu videoda sizlere iMazing HEIC Converter uygulaması ile Heic uzantılı fotoğraflar nasıl JPEG veya PNG fotoğraflara dönüştürülür, uygulamalı olarak gösterdim. İyi Seyirler
Videolu Anlatım

Yazılı Anlatım
İndirme Bağlantısı
https://imazing.com/converter/download/windows
Adresinden uygulamanın kurulum dosyasını indirin.

Uygulamayı yükleyin.
Uygulamayı çalıştırın.
.HEIC uzantılı fotoğraflarınızı seçerek Drop HEIC or HEVC files here alanınına bırakın.
Format kısmından hangi dosya uzatısına çevireceğinizi seçin. PNG veya JPEG
Gerekli diğer ayarlamaları yapın, Convert butonuna tıklayın.
Dosyayı hangi klasöre çevirip, kaydedeceğinizi seçin.


Etiketler : resim dönüştürme heic to jpg heic to jpeg heic to png nasıl yapılır heic nasıl dönüştürülür Merak ettikleriniz, düzeltmek veya eklemek istedikleriniz var ise yorum yazarak paylaşabilirsiniz.
Youtube Kolay Teknolojik Bilgiler Kanalı  Youtube Kanalımızı Takip Edin
Yorumlar :

* Boş Geçilemez

Uyarılar : Bu sitedeki her türlü içeriğin yazılı izin alınmaksızın kopyalanması veya farklı bir sitede yayınlanması yasaktır.kolayteknolojikbilgiler.com herhangi bir etkinliğin başarısızlığı, hatası, iptali veya gecikmesi, iletişim kesintisi, bilgisayar virüsü sonucu oluşan herhangi bir zarar veya hasardan dolayı sorumluluk kabul etmez.kolayteknolojikbilgiler.com genel ahlak ve toplum kurallarına uygun davranmayan kullanıcıların üyeliklerini iptal etme hakkını saklı tutmakla birlikte, bu tür ilişkilerinden meydana gelebilecek zarardan kullanıcının kendisi sorumludur. Sitemizde yer alan tüm logolar ve resimler tescil sahiplerine aittir. Ürünlere ait bilgiler ve programlar üreticilerin internet sitelerinden alınmaktadır. Yalnızca bilgi verme tanıtım amaçlıdır. Ürün bilgileri veya dosyalarındaki hatalardan dolayı oluşabilecek arızalardan ve zararlardan kolayteknolojikbilgiler.com sorumlu tutulamaz.Üreticilerin ürün özelliklerinde, sitelerinde ve yazılımlarında haber vermeden değişiklik yapma hakları saklıdır.