HWMonitor – Sıcaklık, Voltaj, Fan Hızlarını gösteren yazılım

19.10.2019 - Okunma Sayısı : 711
HWMonitor – Sıcaklık, Voltaj, Fan Hızlarını gösteren yazılım
HWMonitor yazılımı internette araştırırken tesadüfen karşıma çıkan bir yazılım. Daha öncede kolayteknolojikbilgiler.com da buna benzer yazılımlar paylaşmıştım. Bu da bir alternatif olarak sitemizde bulunsun.
Programın ücretsiz ve ücretli versiyonu olmak üzere 2 farklı versiyonu var. Ben indirme bağlantısı olarak ücretsiz versiyonu ekliyorum. Dilerseniz sitesinden diğer versiyonu ile ilgili bilgi alabilirsiniz.
Programda neler var?
İşlemci, Harddisk, Ekran kartı gibi bileşenlerin sıcaklığını görebilirsiniz.
Voltaj değerlerini görebilirsiniz.
Harddiskinizin alanlarını yüzdelik olarak görebilirsiniz.(Sanırım Kullanım alanlarının yüzdelik değerini gösteriyor)
Bataryanızın kapasitesi ve şarj durumu ile ilgili bilgi alabilirsiniz.(Benim bataryam arızalı olduğu halde yazılım %100 gösterdi! )
File sekmesinin altında bulunan Save monitoring data ya tıklayarak bu bilgileri kaydedebilirsiniz.
Ekran Görüntüsü

Not : Kaydettiğim döküman da yukarıda yazdıklarımdan çok daha fazla bilgi gördüm.
Benim gördüklerim dışında sizin de eklemek istedikleriniz olursa yazıyı yorumlayarak katkıda bulunabilirsiniz.
İndirme bağlantısı
https://www.cpuid.com/downloads/hwmonitor/hwmonitor_1.41.exe
Ana Sayfa
https://www.cpuid.com/

Etiketler : programlar yazılımlar program indir yazılım indir işlemci sıcaklığı fan hızı voltaj sistem özellikleri Merak ettikleriniz, düzeltmek veya eklemek istedikleriniz var ise yorum yazarak paylaşabilirsiniz.
Youtube Kolay Teknolojik Bilgiler Kanalı  Youtube Kanalımızı Takip Edin
Yorumlar :

* Boş Geçilemez

Uyarılar : Bu sitedeki her türlü içeriğin yazılı izin alınmaksızın kopyalanması veya farklı bir sitede yayınlanması yasaktır.kolayteknolojikbilgiler.com herhangi bir etkinliğin başarısızlığı, hatası, iptali veya gecikmesi, iletişim kesintisi, bilgisayar virüsü sonucu oluşan herhangi bir zarar veya hasardan dolayı sorumluluk kabul etmez.kolayteknolojikbilgiler.com genel ahlak ve toplum kurallarına uygun davranmayan kullanıcıların üyeliklerini iptal etme hakkını saklı tutmakla birlikte, bu tür ilişkilerinden meydana gelebilecek zarardan kullanıcının kendisi sorumludur. Sitemizde yer alan tüm logolar ve resimler tescil sahiplerine aittir. Ürünlere ait bilgiler ve programlar üreticilerin internet sitelerinden alınmaktadır. Yalnızca bilgi verme tanıtım amaçlıdır. Ürün bilgileri veya dosyalarındaki hatalardan dolayı oluşabilecek arızalardan ve zararlardan kolayteknolojikbilgiler.com sorumlu tutulamaz.Üreticilerin ürün özelliklerinde, sitelerinde ve yazılımlarında haber vermeden değişiklik yapma hakları saklıdır.