HWiNFO 7.22 Bilgisayarınızın özelliklerini edinin

30.01.2020 635

HWiNFO 7.22 Bilgisayarınızın özelliklerini edinin
Hwinfo yazılımı internette tesadüfen karşıma çıkan ücretsiz bir yazılım. Programın kurulabilen, taşınabilir yani portable ve dos ta çalışan olmak üzere 3 farklı versiyonu bulunuyor
Program ne işe yarıyor?
Hwinfo yazılımı ile bilgisayarınızın özelliklerini öğrenebiliyorsunuz. İşlemcinizin modelini çekirdek sayısı. Ekran kartınızın modelini ve boyutunu, Bilgisayarınızda yüklü olan işletim sistemini , Raminizin kaç gb olduğunu ve ne kadar hızda çalıştığı gibi bilgiler edinebilirsiniz.Ayrıca İşlemcinizin sıcaklığı, harddiskinizin sıcaklığı, ekran kartı sıcaklığı gibi bilgileride  sensor yazan yere tıklayarak edinebilirsiniz.Mainboard a tıklayarak anakartınızın marka modelini ve neleri destekleyip neleri desteklemediğini görebilirsiniz.
Ekran Görüntüsü

Eklemek istedikleriniz olursa veya sormak istedikleriniz olursa yorumlar kısmından yazabilirsiniz.
İndirme Bağlantıları
Kurulum Bağlantısı
https://www.hwinfo.com/files/hwi_722.exe
Portable Bağlantısı
https://www.hwinfo.com/files/hwi_722.zip
Portable Dos Bağlantısı
https://www.hwinfo.com/files/HWINF620.ZIP
Ana Sayfa
https://www.hwinfo.com
02.04.2022 tarihinde uygulama indirme bağlantılarını test ettiğimde linkler çalışmadı. Çalışan yeni sürüm indirme bağlantıları ile yazı güncellenmiştir.

Etiketler : programlar bilgisayar özelliklerini öğrenme hwinfo hwinfo indir yazılımlar sistem özellikleri Merak ettikleriniz, düzeltmek veya eklemek istedikleriniz var ise yorum yazarak paylaşabilirsiniz.
Youtube Kolay Teknolojik Bilgiler Kanalı  Youtube Kanalımızı Takip Edin
Yorumlar :

* Boş Geçilemez