HONOR Band 6 Özellikleri

24.11.2022 265

HONOR Band 6 Özellikleri
1.47" Büyük AMOLED Ekran Büyüleyici Görsel Deneyim
1,47 inç'lik büyük ekran, geleneksel bilekliklere göre %148 daha fazla ekran alanı sunarak, büyüleyici bir görsel deneyim sağlar.
Honor Band 6
10 Dakika Şarjla 3 Gün Kullanım Süresi
HONOR Band 6 sizi uzun şarj sürelerinden kurtarmak için daha uzun pil ömrüne sahiptir ve manyetik hızlı şarj özelliğini barındırır.
14 Gün Tipik Kullanım
10 Gün Yoğun Kullanım
Tüm-Gün Bileğinizdeki Kan Oksijen Seviyesini Takip Edin
Kandaki oksijen seviyesi, genel sağlık durumunuzun önemli bir göstergesidir. Kanınızdaki düşük oksijen seviyesi yorgunluk, bitkinlik, hafıza kaybı gibi sorunlara yol açabilir. Bu seviyenin uzun süre boyunca düşük olması beyin, kalp ve diğer organlarda hasara yol açacaktır.
HONOR Band 6, optimize edilmiş optik donanım ve yazılım algoritmaları sayesinde tüm gün kusursuz bir şekilde kan oksijen seviyesi tespitini sağlar.
Akıllı 7/24 Kalp Ritim Takibi
TruSeen™ 4.0 kalp ritim takibi ile HONOR Band 6, sıra dışı kalp ritmini belirleyebilir ve sizi uyarır. HONOR Band 6 tüm gün boyuna sizin için burada.
Honor Band 6
Ruh Halinize Uygun Özelleştirilebilen Saat Görünümleri
Saat görünümü dükkanında yer alan birden çok seçenekle3, tarzınıza uygun görünümü istediğiniz zaman değiştirin. Kişiselleştirilmiş saat görünümü olarak galerinizdeki bir fotoğrafı koyarak duruşunuzu sergileyin.
Uyku Takibiyle Daha Verimli Uykular
HONOR Band 6'da yer alan TruSleep™ algoritması, uyku süre ve aşamalarını hassas şekilde kaydedebilir. HONOR Band 6, uyku kalitenizi iyileştirecek profesyonel öneriler yaparak iyi bir gece uykusu almanızı sağlamanıza yardımcı olur.
Uyku İyileştirme Önerileri
Uyku Aşamaları Takibi
Önemli Uyku Bozukluklarını Tespit Etme
95+ Adet Egzersiz Modu Her Gün Kendinizi Geliştirin
HONOR Band 6 yürüyüş, koşu, bisiklete binme ve diğer aktiviteler gibi 10 profesyonel egzersiz modu da dahil olmak üzere, fiziksel egzersizlerinizi takip edebileceğiniz 95 adet egzersiz modu seçeneğine sahiptir. Egzersizinizi su altında yapmak isteseniz bile HONOR Band 6, referansınız için performansınızı kusursuz bir şekilde kaydedecektir.
Honor Band 6
Otomatik Egzersiz Tespiti Her Hareketinizi Kaydedin
HONOR Band 6 koşu, yürüyüş, kürek çekme ve eliptik bisiklet gibi egzersizleri otomatik olarak algılar.
HONOR Band 6, gerçek zamanlı olarak kalp ritminizi de hassas şekilde ölçer ve belirlenmiş hedefe yönelik geri bildirimler yapar. Bu sayede HONOR Band 6, egzersizinizi daha kapsamlı veriler sunarak kolaylaştırır.
HONOR Band 6, gelen mesajlar, günlük ajanda ve daha birçok uyarıyı hatırlatır.
Müzik oynatım kontrolü,, uzaktan deklanşör,, Telefonumu Bul ve diğer kullanışlı özelliklerle, hayatınızı daha keyifli kılar.
Önemli Bilgiler
1. HONOR laboratuvarlarından alınmış verilerdir.
2. HONOR Band 5'e göre %148 artış.
3. iOS cihazlarda mevcut değildir.
4. HONOR laboratuvarlarından alınmış verilerdir. Şarj oranı ve pil ömrü, farklı çevre ve durumlara göre değişiklik gösterebilir. Lütfen HONOR test ortamını baz alınız: Tipik kullanım: Kalp ritim takibi ve uyku takibi açık. Ekran günde 200 defa kısa şekilde kontrol edilir, 50 mesaj, 3 arama ve 3 alarm kurulmuştur ve haftada 30 dakikalık egzersiz yapılır. Yoğun kullanım: Kalp ritim monitörü ve TruSleep™ açık. Ekran günde 500 defa kontrol edilir. 50 mesaj, 3 arama ve 3 alarm kurulmuştur. Haftada 60 dakiak egzersiz yapılır. HONOR Band 6, 10 dakikalık şarjın ardından tipik kullanımda 3,5 günlük pil ömrü sunar.
5. HONOR Band 6 bir tıbbi ekipman değildir. Ölçümler sadece kişisel bir referans olabilir, tıbbi amaçlar için değildir. Kandaki Oksijen Seviyesi takibi Japonya, Kore ve Tayvan pazarları için mevcut değildir. Bu özellikler sadece Petal Health uygulaması ile çalışır. Tüm gün kan oksijen takibi, OTA yazılım güncellemesi ile sağlanır. Daha fazla bilgi için lütfen HONOR Servis Ekibi ile iletişime geçin.
6. Açık havada bisiklet egzersiz modu, Magic UI 2.0 ve sonrasına sahip HONOR cihazlarda ve iOS 9.0 ve sonrası iOS cihazlarda mevcuttur. Diğer cihazlara bağlandığında, HONOR Band 6 bu özelliği göstermeyecektir.
7. Uçuş, günlük ajanda ve diğer hatırlatma özellikleri, Magic UI 2.0 ve sonrasına sahip HONOR cihazlarda mevcuttur.
8. Müzik oynatım kontrol özellikleri iOS cihazlarda mevcut değildir.
9. Uzaktan deklanşör özelliği sadece Magic UI 2.0 ve sonrası bulunan HONOR cihazlarda mevcuttur.

Etiketler : honor akıllı bileklik honor band honor band 6 honor band 6 özellikleri band 6 nasıl akıllı bileklikler Merak ettikleriniz, düzeltmek veya eklemek istedikleriniz var ise yorum yazarak paylaşabilirsiniz.
Youtube Kolay Teknolojik Bilgiler Kanalı  Youtube Kanalımızı Takip Edin
Yorumlar :

* Boş Geçilemez