hesapdurumu.com Yayında!

01.01.2021 - Okunma Sayısı : 793
hesapdurumu.com Yayında!

Günümüzde teknoloji hızla gelişmekte, gelişen teknoloji ve ortaya çıkan yenilikler de işletmelerin daha iş süreçlerini hızlandırmış ve pratikleştirmiştir.

Veresiye takibi eskiden defter tutularak yapılırdı, Gelişen teknoloji ile birlikte bilgisayarlarda tutulmaya başlandı. Ancak bilgisayarda tutulan veresiye kayıtları, bilgisayarların çökmesi, virus bulaşması veya harddisklerin arızalanması gibi birçok nedenden dolayı kayıp riski teşkil etmektedir.

Bilgisayar ortamında veresiye kayıtlarının tutulmasından ziyade bulut ortamında veresiye kayıtlarının tutulabileceği, çağın gerekliliklerine uygun her cihaz ve her yerden kolay ulaşılabilir bir uygulama yapmak için 2019 yılında çalışmalarıma başladım. Yaptığım uygulama ve yakın çevreminde geri bildirimleri ile artık sizlere sunulabilecek bir uygulama noktasına getirdim.

http://www.hesapdurumu.com adresine girerek yaptığım uygulama ile ilgili ayrıntı bilgi elde edebilirsiniz.

http://www.hesapdurumu.com/demo adresinden uygulamanın demo versiyonunu kullanabilir, satın almadan önce test edebilirsiniz.

Fiyat Bilgisi için 0 505 806 01 80 iletişime geçebilirsiniz.


Etiketler : site tanıtımı hesapdurumu veresiye takibi duyurular Merak ettikleriniz, düzeltmek veya eklemek istedikleriniz var ise yorum yazarak paylaşabilirsiniz.
Youtube Kolay Teknolojik Bilgiler Kanalı  Youtube Kanalımızı Takip Edin
Yorumlar :

* Boş Geçilemez

Uyarılar : Bu sitedeki her türlü içeriğin yazılı izin alınmaksızın kopyalanması veya farklı bir sitede yayınlanması yasaktır.kolayteknolojikbilgiler.com herhangi bir etkinliğin başarısızlığı, hatası, iptali veya gecikmesi, iletişim kesintisi, bilgisayar virüsü sonucu oluşan herhangi bir zarar veya hasardan dolayı sorumluluk kabul etmez.kolayteknolojikbilgiler.com genel ahlak ve toplum kurallarına uygun davranmayan kullanıcıların üyeliklerini iptal etme hakkını saklı tutmakla birlikte, bu tür ilişkilerinden meydana gelebilecek zarardan kullanıcının kendisi sorumludur. Sitemizde yer alan tüm logolar ve resimler tescil sahiplerine aittir. Ürünlere ait bilgiler ve programlar üreticilerin internet sitelerinden alınmaktadır. Yalnızca bilgi verme tanıtım amaçlıdır. Ürün bilgileri veya dosyalarındaki hatalardan dolayı oluşabilecek arızalardan ve zararlardan kolayteknolojikbilgiler.com sorumlu tutulamaz.Üreticilerin ürün özelliklerinde, sitelerinde ve yazılımlarında haber vermeden değişiklik yapma hakları saklıdır.