iletisim@kolayteknolojikbilgiler.com
Cuma, Ocak 22, 2021
Kolay Teknolojik Bilgiler

hepsiburada.com yanlış bilgilendirme ve sipariş problemleri

716kez okundu.

hepsiburada.com’dan uzun yıllardır alışveriş yapmaktayım.Sitemde tanıttığım bazı ürünleride hepsiburada.com’dan satın almaktayım.Ancak son zamanlarda yaşadığım sorunlar gittikçe arttığı için farklı sitelerden alışveriş yapmaya başladım.Son yaptığım alışveriştede yine sıkıntı yaşayınca bunu sizlerle paylaşma ihtiyacı hissettim.

Yukarıda da görüldüğü üzere 1 Aralık 2019 tarihide hepsiburada.com üzerinden 1 Adet Xiaomi Mi Band 3 Akıllı Bileklik Siyah aldım.

0 850 252 40 00 numaralı müşteri hizmetlerini aradım.Sorunum ve aradığım cevaba 2 dakikada ulaşabilecekken, Telefondaki robotla uğraşmaktan ve robotun benim sözlerimi anlayamamasından dolayı ve tekrar tekrar aynı şeyleri sormasından ve tekrar uğraşmaktan yarım saatte yakın bir süre telefonda bir müşteri temsilcisine bağlanmaya çalıştım.(2 defa)

Müşteri temsilcisine ulaştığımda bana ilettiği;çok yoğun kargo trafiği olduğunu bu nedenle zamanında ulaşamadığı…Ne zaman elimde olur diye sorduğumda ise  kargonun ulaşmasının 12.12.2019 tarihini bulabileceğini söyledi.

Benim sipariş tarihim 01.01.2019

Teslim olacağı tarih  12.12.2019

Ancak sipariş sayfasında aynı ürün 24 saatte kargoda.(Alttaki fotoğrafta Süper Hızlı ifadesi var)

Dahası ise ben farklı sitelerden bu siparişin sonrasında farklı siparişler verdim ve hepsi elime bana belirtilen tarihte ulaştı.

Üst üste bana denk gelen bu ve benzeri durumları umarım hepsiburada.com ekipleri görür ve tüketiciyi doğru bilgilendirmeleri sağlanır.İnternet üzerinden Türkiye’nin en çok tercih edilen ve güvenilen satış sitelerinden biri olan bu sitenin böyle çalışmasını doğru bulmuyorum.

 

Leave a Response