Google Chrome Sekme Önizleme (Tab Önizleme) nasıl kapatılır?

04.09.2022 - Okunma Sayısı : 797
Google Chrome Sekme Önizleme (Tab Önizleme) nasıl kapatılır?
Bu videoda sizlere Google Chrome Sekme Önizleme (Tab Önizleme) nasıl kapatılır, uygulamalı olarak gösterdim. ( Tab Hover Card Images )
Videolu Anlatım

Yazılı Anlatım Anlatım
Google Chrome’u Açın
Adres çubuğuna chrome://flags yazıp entera basın.
Search kısmına Tab Hover Card Images yazarak ilgili ayarı bulun ve Disable yapın.

Etiketler : google chrome nasıl yapılır chrome sekme önizleme google chrome sekme Merak ettikleriniz, düzeltmek veya eklemek istedikleriniz var ise yorum yazarak paylaşabilirsiniz.
Youtube Kolay Teknolojik Bilgiler Kanalı  Youtube Kanalımızı Takip Edin
Yorumlar :

* Boş Geçilemez

Uyarılar : Bu sitedeki her türlü içeriğin yazılı izin alınmaksızın kopyalanması veya farklı bir sitede yayınlanması yasaktır.kolayteknolojikbilgiler.com herhangi bir etkinliğin başarısızlığı, hatası, iptali veya gecikmesi, iletişim kesintisi, bilgisayar virüsü sonucu oluşan herhangi bir zarar veya hasardan dolayı sorumluluk kabul etmez.kolayteknolojikbilgiler.com genel ahlak ve toplum kurallarına uygun davranmayan kullanıcıların üyeliklerini iptal etme hakkını saklı tutmakla birlikte, bu tür ilişkilerinden meydana gelebilecek zarardan kullanıcının kendisi sorumludur. Sitemizde yer alan tüm logolar ve resimler tescil sahiplerine aittir. Ürünlere ait bilgiler ve programlar üreticilerin internet sitelerinden alınmaktadır. Yalnızca bilgi verme tanıtım amaçlıdır. Ürün bilgileri veya dosyalarındaki hatalardan dolayı oluşabilecek arızalardan ve zararlardan kolayteknolojikbilgiler.com sorumlu tutulamaz.Üreticilerin ürün özelliklerinde, sitelerinde ve yazılımlarında haber vermeden değişiklik yapma hakları saklıdır.