Glest ücretsiz strateji oyunu

18.08.2018 - Okunma Sayısı : 599
Glest ücretsiz strateji oyunu
Glest bağımsız bir 3D gerçek zamanlı bir stratejisi oyunu.
Tek kişi oynayabildiğiniz bu oyunda iki taraf seçebilirsiniz. Ya insanlar, ya büyücü ırkı. insanlardan olup büyücü halkına, büyücü halkından olup insanlara karşı amansız bir savaşa hazır olun.
İndirme bağlantısı yazının devamındadır.
Ekran Görüntüsü

İndirme Bağlantısı
İndirmek için tıklayınız
Ana Sayfa
Ana Sayfa

Etiketler : oyunlar oyun indir strateji oyunları glest glest indir strateji Merak ettikleriniz, düzeltmek veya eklemek istedikleriniz var ise yorum yazarak paylaşabilirsiniz.
Youtube Kolay Teknolojik Bilgiler Kanalı  Youtube Kanalımızı Takip Edin
Yorumlar :

* Boş Geçilemez

Uyarılar : Bu sitedeki her türlü içeriğin yazılı izin alınmaksızın kopyalanması veya farklı bir sitede yayınlanması yasaktır.kolayteknolojikbilgiler.com herhangi bir etkinliğin başarısızlığı, hatası, iptali veya gecikmesi, iletişim kesintisi, bilgisayar virüsü sonucu oluşan herhangi bir zarar veya hasardan dolayı sorumluluk kabul etmez.kolayteknolojikbilgiler.com genel ahlak ve toplum kurallarına uygun davranmayan kullanıcıların üyeliklerini iptal etme hakkını saklı tutmakla birlikte, bu tür ilişkilerinden meydana gelebilecek zarardan kullanıcının kendisi sorumludur. Sitemizde yer alan tüm logolar ve resimler tescil sahiplerine aittir. Ürünlere ait bilgiler ve programlar üreticilerin internet sitelerinden alınmaktadır. Yalnızca bilgi verme tanıtım amaçlıdır. Ürün bilgileri veya dosyalarındaki hatalardan dolayı oluşabilecek arızalardan ve zararlardan kolayteknolojikbilgiler.com sorumlu tutulamaz.Üreticilerin ürün özelliklerinde, sitelerinde ve yazılımlarında haber vermeden değişiklik yapma hakları saklıdır.