Fotoğraf düzenleme oluşturma yazılımı Gimp


Fotoğraf düzenleme oluşturma yazılımı Gimp

Yazı Tarihi : 23.02.2020

Okunma Sayısı : 41


Gimp uygulaması ücretsiz fotoğraf düzenleme ve oluşturma yazılımıdır. Photoshop’un ücretsiz alternatifi de diyebiliriz. Gimp yazılımı ilk başlarda linux işletim sistemleri için geliştirilmişti ancak çok popülerlik kazanınca şu anda ise OS X,  Windows gibi birçok işletim sisteminde de çalışmaktadır.

GIMP kullanarak fotoğraflarınız üstünde düzenleme gerçekleştirerek fotoğraflarınızın çok daha şık görünmesini sağlayabilirsiniz. Ayrıca kendi görsellerinizi de oluşturabilirsiniz.

Uygulamanın kişiselleştirebileceğiniz arayüz seçenekleri olması da oldukça iyi birşey. Bunun sayesinde kullanıcılar kendi tercihlerine göre kişiselleştirdikleri bir yazılıma sahip oluyorlar.

Ayrıca Gimp'in eklenti desteği de vardır. Eklentiler yükleyerek uygulamanıza ekstra yetenekler katabilirsiniz.

İndirme Bağlantısı

İndirmek için tıklayınız

Ana Sayfa

https://www.gimp.org/


Yorumlar


Faydalı bilgiler, pratik problem çözümleri, nasıl yapılır paylaşımları, yazılımlar ve teknoloji haberleri paylaşan bilgi platformu

  • Tüm Hakları Saklıdır.
  • designer isilak
Uyarılar :Bu sitedeki her türlü içeriğin yazılı izin alınmaksızın kopyalanması veya farklı bir sitede yayınlanması yasaktır.kolayteknolojikbilgiler.com herhangi bir etkinliğin başarısızlığı, hatası, iptali veya gecikmesi, iletişim kesintisi, bilgisayar virüsü sonucu oluşan herhangi bir zarar veya hasardan dolayı sorumluluk kabul etmez.kolayteknolojikbilgiler.com genel ahlak ve toplum kurallarına uygun davranmayan kullanıcıların üyeliklerini iptal etme hakkını saklı tutmakla birlikte, bu tür ilişkilerinden meydana gelebilecek zarardan kullanıcının kendisi sorumludur. Sitemizde yer alan tüm logolar ve resimler tescil sahiplerine aittir. Ürünlere ait bilgiler ve programlar üreticilerin internet sitelerinden alınmaktadır. Yalnızca bilgi verme tanıtım amaçlıdır. Ürün bilgileri veya dosyalarındaki hatalardan dolayı oluşabilecek arızalardan ve zararlardan kolayteknolojikbilgiler.com sorumlu tutulamaz.Üreticilerin ürün özelliklerinde, sitelerinde ve yazılımlarında haber vermeden değişiklik yapma hakları saklıdır