Fotoğraf düzenleme oluşturma yazılımı Gimp

23.02.2020 - Okunma Sayısı : 1021
Fotoğraf düzenleme oluşturma yazılımı Gimp
Gimp uygulaması ücretsiz fotoğraf düzenleme ve oluşturma yazılımıdır.
Photoshop’un ücretsiz alternatifi de diyebiliriz. Gimp yazılımı ilk başlarda linux işletim sistemleri için geliştirilmişti ancak çok popülerlik kazanınca şu anda ise OS X,  Windows gibi birçok işletim sisteminde de çalışmaktadır.
GIMP kullanarak fotoğraflarınız üstünde düzenleme gerçekleştirerek fotoğraflarınızın çok daha şık görünmesini sağlayabilirsiniz. Ayrıca kendi görsellerinizi de oluşturabilirsiniz. Uygulamanın kişiselleştirebileceğiniz arayüz seçenekleri de bulunmaktadır.
Ekran Görüntüsü

Bunun sayesinde kullanıcılar kendi tercihlerine göre kişiselleştirdikleri bir yazılıma sahip oluyorlar.
Ayrıca Gimp'in eklenti desteği de vardır. Eklentiler yükleyerek uygulamanıza ekstra yetenekler katabilirsiniz.
İndirme Bağlantısı
İndirmek için tıklayınız
Ana Sayfa
https://www.gimp.org/

Etiketler : programlar gimp fotoğraf fotoğraf düzenleme yazılımlar ücretsiz yazılımlar photoshop alternatif Merak ettikleriniz, düzeltmek veya eklemek istedikleriniz var ise yorum yazarak paylaşabilirsiniz.
Youtube Kolay Teknolojik Bilgiler Kanalı  Youtube Kanalımızı Takip Edin
Yorumlar :

* Boş Geçilemez

Uyarılar : Bu sitedeki her türlü içeriğin yazılı izin alınmaksızın kopyalanması veya farklı bir sitede yayınlanması yasaktır.kolayteknolojikbilgiler.com herhangi bir etkinliğin başarısızlığı, hatası, iptali veya gecikmesi, iletişim kesintisi, bilgisayar virüsü sonucu oluşan herhangi bir zarar veya hasardan dolayı sorumluluk kabul etmez.kolayteknolojikbilgiler.com genel ahlak ve toplum kurallarına uygun davranmayan kullanıcıların üyeliklerini iptal etme hakkını saklı tutmakla birlikte, bu tür ilişkilerinden meydana gelebilecek zarardan kullanıcının kendisi sorumludur. Sitemizde yer alan tüm logolar ve resimler tescil sahiplerine aittir. Ürünlere ait bilgiler ve programlar üreticilerin internet sitelerinden alınmaktadır. Yalnızca bilgi verme tanıtım amaçlıdır. Ürün bilgileri veya dosyalarındaki hatalardan dolayı oluşabilecek arızalardan ve zararlardan kolayteknolojikbilgiler.com sorumlu tutulamaz.Üreticilerin ürün özelliklerinde, sitelerinde ve yazılımlarında haber vermeden değişiklik yapma hakları saklıdır.