Excelde Bugün Ayın Hangi Günü nasıl yazdırılır?

28.07.2021 - Okunma Sayısı : 888
Excelde Bugün Ayın Hangi Günü nasıl yazdırılır?

Bu yazıda sizlere Excelde Bugünün ayın hangi günü olduğunu nasıl yazdırabileceğimizi paylaştım.

Yazılı Anlatım

=GÜN(BUGÜN()) formülü kullanarak Bugünün ayın hangi günü (1 - 31) olduğunu hücrenize yazdırabilirsiniz.


Etiketler : Microsoft excel excel nasıl yapılır Microsoft office Merak ettikleriniz, düzeltmek veya eklemek istedikleriniz var ise yorum yazarak paylaşabilirsiniz.
Youtube Kolay Teknolojik Bilgiler Kanalı  Youtube Kanalımızı Takip Edin
Yorumlar :
İsim Soyisim : Al***** Ca*****
yazdıklarınızı uyguladıktan sonra hücrede 28.01.1900 yazdı. Sadece 28 nasıl yazdırabilirim.

İsim Soyisim : Cü***** Iş*****
Hücrenin üstünde sağ tıklayın, Hücreleri biçimlendire tıklayın ve Sayı seçin. düzelecektir ( Ondalık basamak sayısını 0 yapmayı unutmayın.

İsim Soyisim : Al***** Ca*****
çok teşekkür ederim. tam istediğim gibi oldu.

İsim Soyisim : Ci***** Ka*****
devamını bekliyoruz.

* Boş Geçilemez

Uyarılar : Bu sitedeki her türlü içeriğin yazılı izin alınmaksızın kopyalanması veya farklı bir sitede yayınlanması yasaktır.kolayteknolojikbilgiler.com herhangi bir etkinliğin başarısızlığı, hatası, iptali veya gecikmesi, iletişim kesintisi, bilgisayar virüsü sonucu oluşan herhangi bir zarar veya hasardan dolayı sorumluluk kabul etmez.kolayteknolojikbilgiler.com genel ahlak ve toplum kurallarına uygun davranmayan kullanıcıların üyeliklerini iptal etme hakkını saklı tutmakla birlikte, bu tür ilişkilerinden meydana gelebilecek zarardan kullanıcının kendisi sorumludur. Sitemizde yer alan tüm logolar ve resimler tescil sahiplerine aittir. Ürünlere ait bilgiler ve programlar üreticilerin internet sitelerinden alınmaktadır. Yalnızca bilgi verme tanıtım amaçlıdır. Ürün bilgileri veya dosyalarındaki hatalardan dolayı oluşabilecek arızalardan ve zararlardan kolayteknolojikbilgiler.com sorumlu tutulamaz.Üreticilerin ürün özelliklerinde, sitelerinde ve yazılımlarında haber vermeden değişiklik yapma hakları saklıdır.