Excel dosyasını şifreli nasıl kaydederim

03.05.2018 - Okunma Sayısı : 859
Excel dosyasını şifreli nasıl kaydederim
Microsoft Excel 2007 uygulamasında yeni oluşturmuş olduğumuz bir dokümana nasıl şifre konur yazının  devamında bunu paylaştım. Diğer excel versiyonlarında da buna benzer bir şekilde  bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz.
Resimlerin üstüne tıklayarak büyütebilirsiniz.

Yeni excel dosyası oluşturmak istiyorsanız Kaydet veya varolan bir excel dosyasını şifreli olarak farklı kaydedecekseniz, farklı kaydet butonuna tıklayın.

Araçlar ‘ a tıklayın

Genel Seçenekler’e tıklayın

Açma Parolanızı ve Değiştirme Parolanızı girin

Parolanızı tekrar Girin

Değiştirme Parolanızı tekrar girin ve Tamam butonuna tıklayınız.
Daha sonra dosyanızın adını ve kaydetmek istediğiniz yeri seçerek  Kaydet butonuna tıklayabilirsiniz.

Etiketler : Microsoft excel excel nasıl yapılır Microsoft office ofis yazılımları Merak ettikleriniz, düzeltmek veya eklemek istedikleriniz var ise yorum yazarak paylaşabilirsiniz.
Youtube Kolay Teknolojik Bilgiler Kanalı  Youtube Kanalımızı Takip Edin
Yorumlar :

* Boş Geçilemez

Uyarılar : Bu sitedeki her türlü içeriğin yazılı izin alınmaksızın kopyalanması veya farklı bir sitede yayınlanması yasaktır.kolayteknolojikbilgiler.com herhangi bir etkinliğin başarısızlığı, hatası, iptali veya gecikmesi, iletişim kesintisi, bilgisayar virüsü sonucu oluşan herhangi bir zarar veya hasardan dolayı sorumluluk kabul etmez.kolayteknolojikbilgiler.com genel ahlak ve toplum kurallarına uygun davranmayan kullanıcıların üyeliklerini iptal etme hakkını saklı tutmakla birlikte, bu tür ilişkilerinden meydana gelebilecek zarardan kullanıcının kendisi sorumludur. Sitemizde yer alan tüm logolar ve resimler tescil sahiplerine aittir. Ürünlere ait bilgiler ve programlar üreticilerin internet sitelerinden alınmaktadır. Yalnızca bilgi verme tanıtım amaçlıdır. Ürün bilgileri veya dosyalarındaki hatalardan dolayı oluşabilecek arızalardan ve zararlardan kolayteknolojikbilgiler.com sorumlu tutulamaz.Üreticilerin ürün özelliklerinde, sitelerinde ve yazılımlarında haber vermeden değişiklik yapma hakları saklıdır.