Excel 2010'da iki ayrı dosya nasıl ayrı pencerelerde açılır

12.03.2022 - Okunma Sayısı : 1170
Excel 2010'da iki ayrı dosya nasıl ayrı pencerelerde açılır
Geçtiğimiz günlerde ilginç bir problemle karşı karşıya kaldım. Windows 7 ve Office 2010 kullanan bir kullanıcı excel dosyalarını ayrı ayrı pencerelerde açamadığını tek bir pencere üzerinden diğer çalışma dosyalarına ulaşabildiğini söyledi. Internette araştırdığımda, sorunu incelediğimde de gördüm ki birçok kişi bu sorunla karşı karşıya kalmış.
Sorunun çözümü için internette yaptığım araştırmada Microsoft Fix It 50801 yamasının yüklenerek Excel dosyalarının ayrı ayrı pencerelerde açılmama sorunun giderildiğini öğrendim. Yükleyip denedim ve işe yaradı.
Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak siz de sorunu çözebilirsiniz.. İyi Çalışmalar
İndirmek İçin Tıklayın

Etiketler : Microsoft excel excel nasıl yapılır Microsoft office Merak ettikleriniz, düzeltmek veya eklemek istedikleriniz var ise yorum yazarak paylaşabilirsiniz.
Youtube Kolay Teknolojik Bilgiler Kanalı  Youtube Kanalımızı Takip Edin
Yorumlar :

* Boş Geçilemez

Uyarılar : Bu sitedeki her türlü içeriğin yazılı izin alınmaksızın kopyalanması veya farklı bir sitede yayınlanması yasaktır.kolayteknolojikbilgiler.com herhangi bir etkinliğin başarısızlığı, hatası, iptali veya gecikmesi, iletişim kesintisi, bilgisayar virüsü sonucu oluşan herhangi bir zarar veya hasardan dolayı sorumluluk kabul etmez.kolayteknolojikbilgiler.com genel ahlak ve toplum kurallarına uygun davranmayan kullanıcıların üyeliklerini iptal etme hakkını saklı tutmakla birlikte, bu tür ilişkilerinden meydana gelebilecek zarardan kullanıcının kendisi sorumludur. Sitemizde yer alan tüm logolar ve resimler tescil sahiplerine aittir. Ürünlere ait bilgiler ve programlar üreticilerin internet sitelerinden alınmaktadır. Yalnızca bilgi verme tanıtım amaçlıdır. Ürün bilgileri veya dosyalarındaki hatalardan dolayı oluşabilecek arızalardan ve zararlardan kolayteknolojikbilgiler.com sorumlu tutulamaz.Üreticilerin ürün özelliklerinde, sitelerinde ve yazılımlarında haber vermeden değişiklik yapma hakları saklıdır.