En Güçlü Mercusys Yönlendirici Türkiye’de

03.10.2022 306

En Güçlü Mercusys Yönlendirici Türkiye’de
  Mercusys, Wi-Fi 6 teknolojili, hem kablolu hem kablosuz bağlantıda yüksek hızlara sahip ve güçlü güvenlik özellikleriyle donatılmış MR80X yönlendiriciyi Türkiye’de satışa sundu.
  Bütçe dostu ağ markası Mercusys, en güçlü yönlendirici (router) modelini Türkiye’de satışa sundu. Wi-Fi 6 teknolojili MR80X model yönlendirici, hem yüksek hız, hem daha geniş kapsama alanı, hem çok cihaza bağlantı desteği, hem de güçlü güvenlik arayan kullanıcılara hitap ediyor.
  Kablolu ve kablosuz bağlantıda yüksek hızlar sunan MR80X yönlendirici, çift bant desteğine sahip ve toplamda 3 Gbps (3000 Mbps) kablosuz hızlara ulaşabiliyor. Aynı zamanda üzerinde biri WAN olmak üzere toplam 4 adet Gigabit Ethernet girişi yer alıyor. Böylece ağa kablo ile bağlanan akıllı TV, oyun konsolu gibi cihazlar da Gigabit hızlarda ağa erişebiliyor.
Daha geniş kapsama alanı, daha az parazit, daha güçlü güvenlik…
  Mercusys MR80X, WiFi 6 teknolojisinin getirdiği avantajlarla aynı anda çok sayıda cihaza destek verebiliyor. Ağ performansı düşmeden farklı cihazların ağa erişebilmesi, özellikle evde ağa bağlanan cihaz sayısı fazla olan kullanıcılar için önemli. ‘Akıllı Bağlantı’ özelliği sayesinde ise ağa bağlı cihazları en uygun banda yönlendiren MR80X, ev içinde dolaşırken de cihazların en iyi şekilde bağlı olmasını sağlıyor.
  Ayrıca komşulardan gelen Wi-Fi sinyallerinin parazit oluşturmasını BSS-Color özelliği ile engelleyen yönlendirici, çok daha verimli bir ev ağı sağlıyor. Güçlü harici antenleri ve Hüzmeleme teknolojisi sayesinde daha geniş bir Wi-Fi kapsama alanını oluşturan MR80X, bu güçlü özellikleri karşılayabilecek güçlü bir işlemciye sahip. Qualcomm çift çekirdekli işlemci, Mercusys yönlendiricinin tüm görevleri başarıyla ve minimum gecikmeyle yapması için çalışıyor.
  Bu kadar güçlü özelliklerle oluşturulan ev ağının güvenli de olması gerekir. Mercusys MR80X hem ağı hem ağa bağlananların sanal ortamda güvenliğini sağlayacak güçlü güvenlik özellikleriyle donatılmış durumda. WPA3 güvenlik protokolüne sahip olan cihaz, ağın dışarıdan gelecek tehditlere karşı güvenliğini en üst noktada sağlıyor. Aynı zamanda Ebeveyn Denetimleri, Misafir Ağı gibi uygulamalarla bu güvenliği pekiştiriyor.
Yönlendirici modunun yanı sıra erişim noktası (access point) olarak da işlev gören ürün, Türkiye’de KDV dahil 90 USD fiyatla satışa sunuldu.
Mercusys MR80X hakkında daha ayrıntılı bilgi için:
https://www.mercusys.com/tr/product/details/mr80x#overview

Etiketler : Mercusys yönlendirici Mercusys MR80X ağ cihazları Merak ettikleriniz, düzeltmek veya eklemek istedikleriniz var ise yorum yazarak paylaşabilirsiniz.
Youtube Kolay Teknolojik Bilgiler Kanalı  Youtube Kanalımızı Takip Edin
Yorumlar :

* Boş Geçilemez