DSIC EL Terminali ekran parlaklığı nasıl yükseltilir nasıl düşürülür?

23.11.2019 - Okunma Sayısı : 2699
DSIC EL Terminali ekran parlaklığı nasıl yükseltilir nasıl düşürülür?
DSIC DS3 El Terminali ekran parlaklığı nasıl yükseltilir nasıl düşürülür bu videoda sizlerle uygulamalı olarak paylaştım.
Başlat
Settings
Control Panel
Backlight
LCD Brightness
Battery Power veya Ac Power durumuna göre alçaltıp, yükseltebilirsiniz.

Videolu AnlatımEklemek istedikleriniz olursa yorum yazarak benimle paylaşabilirsiniz.

Etiketler : nasıl yapılır dsic el terminalleri dsic ds3 windows mobile terminal dsic el terminali el terminali Merak ettikleriniz, düzeltmek veya eklemek istedikleriniz var ise yorum yazarak paylaşabilirsiniz.
Youtube Kolay Teknolojik Bilgiler Kanalı  Youtube Kanalımızı Takip Edin
Yorumlar :

* Boş Geçilemez

Uyarılar : Bu sitedeki her türlü içeriğin yazılı izin alınmaksızın kopyalanması veya farklı bir sitede yayınlanması yasaktır.kolayteknolojikbilgiler.com herhangi bir etkinliğin başarısızlığı, hatası, iptali veya gecikmesi, iletişim kesintisi, bilgisayar virüsü sonucu oluşan herhangi bir zarar veya hasardan dolayı sorumluluk kabul etmez.kolayteknolojikbilgiler.com genel ahlak ve toplum kurallarına uygun davranmayan kullanıcıların üyeliklerini iptal etme hakkını saklı tutmakla birlikte, bu tür ilişkilerinden meydana gelebilecek zarardan kullanıcının kendisi sorumludur. Sitemizde yer alan tüm logolar ve resimler tescil sahiplerine aittir. Ürünlere ait bilgiler ve programlar üreticilerin internet sitelerinden alınmaktadır. Yalnızca bilgi verme tanıtım amaçlıdır. Ürün bilgileri veya dosyalarındaki hatalardan dolayı oluşabilecek arızalardan ve zararlardan kolayteknolojikbilgiler.com sorumlu tutulamaz.Üreticilerin ürün özelliklerinde, sitelerinde ve yazılımlarında haber vermeden değişiklik yapma hakları saklıdır.