Dropbox - Bulut Depolama

07.04.2022 - Okunma Sayısı : 458
Dropbox - Bulut Depolama
Bu yazımda sizlere dropbox yazılımından ve özelliklerinden bahsedeceğim. Yazının altında indirme bağlantısını ve dropbox sitesinin linkini paylaşacağım.
Dropbox İndirme Sayfası 'nı kullanarak bilgisayarınıza dropbox uygulamasını indirebilirsiniz.
Kurulum süresi internet hızına bağlı olarak 3-10 dakika arası sürüyor.
Nisan 2022'de yaptığım yüklemede Türkçe dil desteği olmadığını gördüm. İleride sizde Preferences>Language kısmından kontrol edebilirsiniz.
Ana Sayfa
Dropbox Ana Sayfa
İndirme Bağlantısı
Dropbox İndirme Sayfası

Etiketler : dropbox dropbox indir programlar bulut depolama Merak ettikleriniz, düzeltmek veya eklemek istedikleriniz var ise yorum yazarak paylaşabilirsiniz.
Youtube Kolay Teknolojik Bilgiler Kanalı  Youtube Kanalımızı Takip Edin
Yorumlar :

* Boş Geçilemez

Uyarılar : Bu sitedeki her türlü içeriğin yazılı izin alınmaksızın kopyalanması veya farklı bir sitede yayınlanması yasaktır.kolayteknolojikbilgiler.com herhangi bir etkinliğin başarısızlığı, hatası, iptali veya gecikmesi, iletişim kesintisi, bilgisayar virüsü sonucu oluşan herhangi bir zarar veya hasardan dolayı sorumluluk kabul etmez.kolayteknolojikbilgiler.com genel ahlak ve toplum kurallarına uygun davranmayan kullanıcıların üyeliklerini iptal etme hakkını saklı tutmakla birlikte, bu tür ilişkilerinden meydana gelebilecek zarardan kullanıcının kendisi sorumludur. Sitemizde yer alan tüm logolar ve resimler tescil sahiplerine aittir. Ürünlere ait bilgiler ve programlar üreticilerin internet sitelerinden alınmaktadır. Yalnızca bilgi verme tanıtım amaçlıdır. Ürün bilgileri veya dosyalarındaki hatalardan dolayı oluşabilecek arızalardan ve zararlardan kolayteknolojikbilgiler.com sorumlu tutulamaz.Üreticilerin ürün özelliklerinde, sitelerinde ve yazılımlarında haber vermeden değişiklik yapma hakları saklıdır.