Driving Speed Pro

28.08.2019 - Okunma Sayısı : 720
Driving Speed Pro
Driving Speed Pro güzel vakit geçirebileceğiniz bir yarış oyunu. Grafikleri boyutuna göre oldukça iyi.Oyunun kurulum dosyasıda benzerlerine göre oldukça düşük, 119.2 MB.
İyi eğlenceler.
Sistem Gereksinimleri
Windows / XP / Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
2.0GHz CPU or higher
512MB RAM
350MB Hard Drive Space
DirectX 9 compatible Graphics Card with at least 512MB dedicated RAM
İndirme Bağlantısı
https://mega.nz/#!xs0yVTQD!JadSmezc-ZUeQ0QF-D3RNjeeRtqVbH1w91sCkkmT2dM
Ana Sayfa
http://www.wheelspinstudios.com/drivingspeedpro/index.html
http://www.wheelspinstudios.com/

Etiketler : oyunlar yarış oyunları araba yarışı küçük oyunlar eski oyunlar Merak ettikleriniz, düzeltmek veya eklemek istedikleriniz var ise yorum yazarak paylaşabilirsiniz.
Youtube Kolay Teknolojik Bilgiler Kanalı  Youtube Kanalımızı Takip Edin
Yorumlar :

* Boş Geçilemez

Uyarılar : Bu sitedeki her türlü içeriğin yazılı izin alınmaksızın kopyalanması veya farklı bir sitede yayınlanması yasaktır.kolayteknolojikbilgiler.com herhangi bir etkinliğin başarısızlığı, hatası, iptali veya gecikmesi, iletişim kesintisi, bilgisayar virüsü sonucu oluşan herhangi bir zarar veya hasardan dolayı sorumluluk kabul etmez.kolayteknolojikbilgiler.com genel ahlak ve toplum kurallarına uygun davranmayan kullanıcıların üyeliklerini iptal etme hakkını saklı tutmakla birlikte, bu tür ilişkilerinden meydana gelebilecek zarardan kullanıcının kendisi sorumludur. Sitemizde yer alan tüm logolar ve resimler tescil sahiplerine aittir. Ürünlere ait bilgiler ve programlar üreticilerin internet sitelerinden alınmaktadır. Yalnızca bilgi verme tanıtım amaçlıdır. Ürün bilgileri veya dosyalarındaki hatalardan dolayı oluşabilecek arızalardan ve zararlardan kolayteknolojikbilgiler.com sorumlu tutulamaz.Üreticilerin ürün özelliklerinde, sitelerinde ve yazılımlarında haber vermeden değişiklik yapma hakları saklıdır.