Driver Booster (Driver Güncelleme ve Yükleme Yazılımı)

07.02.2017 - Okunma Sayısı : 693
Driver Booster (Driver Güncelleme ve Yükleme Yazılımı)
Driver Booster, bilgisayarınızdaki driverları (yani sürücüleri) tarayarak eksik ya da güncel olmayanları tespit etmenizi ve güncellemenizi sağlayan ücretsiz ve ücretli versiyonları olan bir program.Ben ücretsiz olanı kullanıyorum bu zamana kadar ciddi bir sıkıntı yaşamadım.
Not:Nadiren de olsa ses ve ekran kartı driverları yükledikten sonra bazı uyuşmazlıktan kaynaklanan mavi ekran hataları aldığımdada olmuştur. Oldukça basit program arayüzünde sistem taramasından sonra sürücüleri liste halinde görebilir ve dilediğiniz güncel olmayan sürücüyü program vasıtasıyla güncelleştirebilirsiniz.
2.Not : 
İnternet Bağlantısı Gerekli ve Güncelleme işlemi bittikten sonra bilgisayarı yeniden başlatmalısınız.
İndirme Bağlantıları
http://download.cnet.com/Driver-Booster/3001-18513_4-75992725.html?part=dl-
Ana Sayfa
http://www.iobit.com/en/driver-booster.php
Ücretli Versiyonunu satın almak isteyenler için
http://www.iobit.com/en/driver-booster-pro.php
Web Sitesi 
http://www.iobit.com

Etiketler : driver programlar yazılımlar driver güncelleme driver booster Merak ettikleriniz, düzeltmek veya eklemek istedikleriniz var ise yorum yazarak paylaşabilirsiniz.
Youtube Kolay Teknolojik Bilgiler Kanalı  Youtube Kanalımızı Takip Edin
Yorumlar :

* Boş Geçilemez

Uyarılar : Bu sitedeki her türlü içeriğin yazılı izin alınmaksızın kopyalanması veya farklı bir sitede yayınlanması yasaktır.kolayteknolojikbilgiler.com herhangi bir etkinliğin başarısızlığı, hatası, iptali veya gecikmesi, iletişim kesintisi, bilgisayar virüsü sonucu oluşan herhangi bir zarar veya hasardan dolayı sorumluluk kabul etmez.kolayteknolojikbilgiler.com genel ahlak ve toplum kurallarına uygun davranmayan kullanıcıların üyeliklerini iptal etme hakkını saklı tutmakla birlikte, bu tür ilişkilerinden meydana gelebilecek zarardan kullanıcının kendisi sorumludur. Sitemizde yer alan tüm logolar ve resimler tescil sahiplerine aittir. Ürünlere ait bilgiler ve programlar üreticilerin internet sitelerinden alınmaktadır. Yalnızca bilgi verme tanıtım amaçlıdır. Ürün bilgileri veya dosyalarındaki hatalardan dolayı oluşabilecek arızalardan ve zararlardan kolayteknolojikbilgiler.com sorumlu tutulamaz.Üreticilerin ürün özelliklerinde, sitelerinde ve yazılımlarında haber vermeden değişiklik yapma hakları saklıdır.