CS2D Counter Strike 2D

21.10.2018 - Okunma Sayısı : 696
CS2D Counter Strike 2D
Half life, Counter Strike gibi oyunları bilmeyenimiz yoktur, Bu oyunda bu tarz oyunlara benzer bir şekilde 2 boyutlusunu yapmışlar, ister online, isterseniz de offline oynayabiliyorsunuz, çok çeşitli silahlar var ayrıca çeşitli modları var ve ücretsiz. iyi eğlenceler
Ekran Görüntüsü
CS2D Counter Strike 2D
Minimum Sistem Gereksinimleri(25.10.2022'de https://www.cs2d.com/ web sitesinden alınmıştır. Gelecekte oyunun yeni versiyonları çıktığında yeterli olmayabilir.)
64 MB GPU DirectX 9/OpenGL
1 GHZ CPU
256 MB RAM
50 MB boş disk alanı.
Windows/Linux
İndirme Linki
Tavsiye Ettikleri Steam Linki
İndirmek İçin Tıklayınız
Ana Sayfa
http://www.cs2d.com/
29.10.2022 tarihinde oyunun indirme linki güncel versiyon linki ile değiştirilerek güncellenmiştir.

Etiketler : oyunlar oyun indir Counter Strike 2D indir 2d aksiyon oyunları 2d oyunlar Merak ettikleriniz, düzeltmek veya eklemek istedikleriniz var ise yorum yazarak paylaşabilirsiniz.
Youtube Kolay Teknolojik Bilgiler Kanalı  Youtube Kanalımızı Takip Edin
Yorumlar :

* Boş Geçilemez

Uyarılar : Bu sitedeki her türlü içeriğin yazılı izin alınmaksızın kopyalanması veya farklı bir sitede yayınlanması yasaktır.kolayteknolojikbilgiler.com herhangi bir etkinliğin başarısızlığı, hatası, iptali veya gecikmesi, iletişim kesintisi, bilgisayar virüsü sonucu oluşan herhangi bir zarar veya hasardan dolayı sorumluluk kabul etmez.kolayteknolojikbilgiler.com genel ahlak ve toplum kurallarına uygun davranmayan kullanıcıların üyeliklerini iptal etme hakkını saklı tutmakla birlikte, bu tür ilişkilerinden meydana gelebilecek zarardan kullanıcının kendisi sorumludur. Sitemizde yer alan tüm logolar ve resimler tescil sahiplerine aittir. Ürünlere ait bilgiler ve programlar üreticilerin internet sitelerinden alınmaktadır. Yalnızca bilgi verme tanıtım amaçlıdır. Ürün bilgileri veya dosyalarındaki hatalardan dolayı oluşabilecek arızalardan ve zararlardan kolayteknolojikbilgiler.com sorumlu tutulamaz.Üreticilerin ürün özelliklerinde, sitelerinde ve yazılımlarında haber vermeden değişiklik yapma hakları saklıdır.