iletisim@kolayteknolojikbilgiler.com
Cumartesi, Ocak 23, 2021
Kolay Teknolojik Bilgiler

Canon’dan Yeni İki Çek Tarayıcı: imageFORMULA CR-L1 ve imageFORMULA CR-L1 UV

619kez okundu.

Görüntüleme çözümlerinde dünya lideri olan Canon, imageFORMULA ailesine iki yeni çek tarayıcısı ekledi: imageFORMULA CR-L1 ve imageFORMULA CR-L1 UV. Yeni kompakt tarayıcılar, dar gişe bankolarında üretkenliği artırma ve çek bozdurma sürelerini hızlandırma özellikleriyle dikkat çekiyor.

Canon’un tarayıcı ailesine yeni kattığı imageFORMULA CR-L1 ve imageFORMULA CR-L1 UV modelleri, kısa sürede hızlı çek işleme kapasitesi sayesinde verimliliği en üst noktaya taşıyor. Şık tasarımı ve küçük boyutuyla dikkatleri üzerine çeken yeni tarayıcılar, dar alanlı gişe ve kasa tezgahları için hem fonksiyonelliği hem de görüntü kalitesini artıyor.

Kompakt tasarım, üst düzey verimlilik

Verimliliğe odaklı tasarlanan imageFORMULA CR-L1 ve imageFORMULA CR-L1 UV, ortalama dakikada 45 çek işleme kapasitesiyle günde 3. 000 çek tarayabiliyor. Tek işlemde çift taraflı görüntülemeyi sağlayan yeni tarayıcılar, 50 yapraklık otomatik besleme mekanizması ile optimum verimliliği sağlıyor. Canon’un eşsiz teknolojisine sahip çek tarayıcıları, manyetik mürekkeple basılmış olan MICR (manyetik mürekkep karakter tanıma) kod satırlarını da okuyabiliyor. imageFORMULA ailesinin yeni üyeleri, MICR ile kontrol yapan algoritma optik karakter okuma (OCR) teknolojisini birleştiriyor.

Daha net baskılar

Şık ve kompakt tasarımlı yeni tarayıcılarda, gelişmiş bir CIS (Kontakt Görüntü Sensörü) ünitesi de dahil, bir dizi etkileyici görüntü işleme araçları bulunuyor. Hassas Metin Filtreleme Teknolojisi sayesinde yeni modeller, desenli çeklerin arka plan renklerinden kaynaklı istenmeyen karlı görüntüleri azaltarak; her taramada net ve temiz baskılar veriyor. Ayrıca, imageFORMULA CR-L1 modeli 300dpi’a kadar çözünürlüklü renkli taramayı destekliyor.

Özel UV Tarama Sensörleri İle Sahte Çeklere Elveda!

imageFORMULA CR-L1 UVsahip olduğu özel teknolojisi sayesinde sahte çekleri tespit edebiliyor. UV tarama sensörleri, çekin arkasına basılmış karakterleri, tarihi, artırmalı sayıları, saat veya ok simgelerin de dahil olduğu önemli bilgileri yakalıyor.

Ürün Özellikleri

Gişe bankoları için kompakt çek tarayıcı

Dakikada 45 çeke kadar tarama hızı (Siyah Beyaz, 200dpi, Kişisel Çekler) 300dpi’da renkli çıktı destekler

Özel UV Model: CR-L1 UV

Yerleşik damgalayıcı ile tarama öncesi cirolar

MOCR özelliğine sahip yüksek hassasiyette MICR

Kızılötesi sensör ile çift besleme algılaması

Opsiyonel Makbuz Yazıcısına hazır

Verimli enerji modeli

ADF: 50 yapraklık besleyici kapasitesi

Önerilen günlük hacim döngüsü: günde 3.000 çek

Güç tüketimi

Tararken: 15.8 W veya daha az

Uyku modunda: 2.3 W veya daha az

Güç kapalıyken: 0.1 W veya daha az

Leave a Response