Blogger ileri tarihli yazı nasıl yayımlanır?

19.06.2018 - Okunma Sayısı : 574
Blogger ileri tarihli yazı nasıl yayımlanır?
Blogger blogunuzda bir yazı hazırladınız ve şimdi değil ileri bir tarihte otomatik yayınlanmasını istiyorsanız bu haftaki yazımda adım adım nasıl yapabileceğinizi paylaştım.
Görüntülerin üstüne tıklayarak büyütebilirsiniz. Aklınıza takılan noktaları yorumla veya forumda sorabilirsiniz.
Kırmızı ok ve kareler içine alarak önemli yerleri belirtmeye çalıştım.

Yeni yazıya tıkladık

Sağ tarafta program yap yazan yere tıkladık.

Otomatik değil Tarih ve saati ayarlayın a tıklayın.

Kareler içinde bulunan alanlardan yazıyı yayınlayacağınız tarihi ve saati seçin ve hemen altında ok işareti ile gösterdiğim tamamlandı ya tıklayın. Saat dilimine dikkat ediniz.
bunların sonrasında yazınızı yazın ve yayınlayın.

Etiketler : blogger blogspot nasıl yapılır web tasarım blog web programlama html css Merak ettikleriniz, düzeltmek veya eklemek istedikleriniz var ise yorum yazarak paylaşabilirsiniz.
Youtube Kolay Teknolojik Bilgiler Kanalı  Youtube Kanalımızı Takip Edin
Yorumlar :

* Boş Geçilemez

Uyarılar : Bu sitedeki her türlü içeriğin yazılı izin alınmaksızın kopyalanması veya farklı bir sitede yayınlanması yasaktır.kolayteknolojikbilgiler.com herhangi bir etkinliğin başarısızlığı, hatası, iptali veya gecikmesi, iletişim kesintisi, bilgisayar virüsü sonucu oluşan herhangi bir zarar veya hasardan dolayı sorumluluk kabul etmez.kolayteknolojikbilgiler.com genel ahlak ve toplum kurallarına uygun davranmayan kullanıcıların üyeliklerini iptal etme hakkını saklı tutmakla birlikte, bu tür ilişkilerinden meydana gelebilecek zarardan kullanıcının kendisi sorumludur. Sitemizde yer alan tüm logolar ve resimler tescil sahiplerine aittir. Ürünlere ait bilgiler ve programlar üreticilerin internet sitelerinden alınmaktadır. Yalnızca bilgi verme tanıtım amaçlıdır. Ürün bilgileri veya dosyalarındaki hatalardan dolayı oluşabilecek arızalardan ve zararlardan kolayteknolojikbilgiler.com sorumlu tutulamaz.Üreticilerin ürün özelliklerinde, sitelerinde ve yazılımlarında haber vermeden değişiklik yapma hakları saklıdır.