Blogger blogunuzda navbar nasıl kaldırılır?

16.06.2018 - Okunma Sayısı : 615
Blogger blogunuzda navbar nasıl kaldırılır?

Oluşturduğunuz blogun en üstünde bulunan birçok kişi tarafındanda istenmeyen navbar nasıl kaldırılır resimli olarak bunu paylaştım.
Not : Önemli yerleri kırmızı ile işaretledim.
resimlerin altında açıklamasını okuyabilirsiniz.
İlk olarak blogger yönetim paneline girin

Yan taraftaki menüden Yerleşim yazan yere tıklayın.

Navbar yazan yerin sağ tarafında düzenle yazar. Düzenle ye tıklayın.

daha sonra seçeneklerden Kapalı yı seçin ve kaydet e tıklayın.
Kolay gelsin.
Not : Aynı yerden navbar ın görünümünü de değiştirebilirsiniz.

Etiketler : blogger blogspot nasıl yapılır web tasarım blog web programlama html css Merak ettikleriniz, düzeltmek veya eklemek istedikleriniz var ise yorum yazarak paylaşabilirsiniz.
Youtube Kolay Teknolojik Bilgiler Kanalı  Youtube Kanalımızı Takip Edin
Yorumlar :

* Boş Geçilemez

Uyarılar : Bu sitedeki her türlü içeriğin yazılı izin alınmaksızın kopyalanması veya farklı bir sitede yayınlanması yasaktır.kolayteknolojikbilgiler.com herhangi bir etkinliğin başarısızlığı, hatası, iptali veya gecikmesi, iletişim kesintisi, bilgisayar virüsü sonucu oluşan herhangi bir zarar veya hasardan dolayı sorumluluk kabul etmez.kolayteknolojikbilgiler.com genel ahlak ve toplum kurallarına uygun davranmayan kullanıcıların üyeliklerini iptal etme hakkını saklı tutmakla birlikte, bu tür ilişkilerinden meydana gelebilecek zarardan kullanıcının kendisi sorumludur. Sitemizde yer alan tüm logolar ve resimler tescil sahiplerine aittir. Ürünlere ait bilgiler ve programlar üreticilerin internet sitelerinden alınmaktadır. Yalnızca bilgi verme tanıtım amaçlıdır. Ürün bilgileri veya dosyalarındaki hatalardan dolayı oluşabilecek arızalardan ve zararlardan kolayteknolojikbilgiler.com sorumlu tutulamaz.Üreticilerin ürün özelliklerinde, sitelerinde ve yazılımlarında haber vermeden değişiklik yapma hakları saklıdır.