Bilgisayarlarda Mcafee antivirus kaldırma problemi çözümü MCPR

19.05.2022 - Okunma Sayısı : 395
Bilgisayarlarda Mcafee antivirus kaldırma problemi çözümü MCPR
Geçtiğimiz haftalarda notebookumu yeniledim. Yeni aldığım notebookta windows 11 yüklü geldi. Aynı zamanda içinde mcafee antivirus programı da yüklü geldi. Mcafee antivirus programını ne kadar uğraşsam da kaldıramadım. Denetim masası Programlar bölümünden kaldıramadım. Servislerden durduramadım. Güvenli modda mcafee klasörlerini silsem de normal modda açtığımda arka planda sürekli çalıştığını gördüm.... Internette araştırma yaptığımda da birçok kişinin bu sorunu yaşadığını ve sorunun basit bir araç ile çözülebildiğini tespit ettim.
Faydalandığım Kaynak : https://service.mcafee.com/?articleId=TS101331&page=shell&shell=article-view
Normal kaldırma işlemlerinde başarısız olursanız Mcpr aracını indirip çalıştırarak kaldırabilirsiniz.
MCPR aracını indirmek için https://download.mcafee.com/molbin/iss-loc/SupportTools/MCPR/MCPR.exe
Uygulamayı çalıştırıp işlemleri tamamlayıp, İşlem bitiminde Restart Now a tıklayarak bilgisayarı yeniden başlatarak, yaşadığım problemi çözmüş oldum. Umarım sizlerde çözebilirsiniz.

Etiketler : nasıl yapılır problem çözümü mcafee antivirus mcaffee antivirus kaldırma problemi mcpr Merak ettikleriniz, düzeltmek veya eklemek istedikleriniz var ise yorum yazarak paylaşabilirsiniz.
Youtube Kolay Teknolojik Bilgiler Kanalı  Youtube Kanalımızı Takip Edin
Yorumlar :

* Boş Geçilemez

Uyarılar : Bu sitedeki her türlü içeriğin yazılı izin alınmaksızın kopyalanması veya farklı bir sitede yayınlanması yasaktır.kolayteknolojikbilgiler.com herhangi bir etkinliğin başarısızlığı, hatası, iptali veya gecikmesi, iletişim kesintisi, bilgisayar virüsü sonucu oluşan herhangi bir zarar veya hasardan dolayı sorumluluk kabul etmez.kolayteknolojikbilgiler.com genel ahlak ve toplum kurallarına uygun davranmayan kullanıcıların üyeliklerini iptal etme hakkını saklı tutmakla birlikte, bu tür ilişkilerinden meydana gelebilecek zarardan kullanıcının kendisi sorumludur. Sitemizde yer alan tüm logolar ve resimler tescil sahiplerine aittir. Ürünlere ait bilgiler ve programlar üreticilerin internet sitelerinden alınmaktadır. Yalnızca bilgi verme tanıtım amaçlıdır. Ürün bilgileri veya dosyalarındaki hatalardan dolayı oluşabilecek arızalardan ve zararlardan kolayteknolojikbilgiler.com sorumlu tutulamaz.Üreticilerin ürün özelliklerinde, sitelerinde ve yazılımlarında haber vermeden değişiklik yapma hakları saklıdır.