Avira Free Antivirus 2019 – Ücretsiz Antivirus yazılımıYazı Tarihi : 01.06.2019

Okunma Sayısı : 155


Bu yazımda sizlere Avira Free Antivirus yazılımından bahsedeceğim.

Program ne işe yarıyor

Avira free antivirus yazılımı adındanda bahsedildiği gibi ücretsiz bir antivirus yazılımı.

Kurulumda karşıma çıkan ekran görüntüsü yukarıdadır.Kurulum esnasında bilgisayarınızı kapatmayın.

İhtiyacınız olmayan ekstra programları yüklemeyebilirsiniz.Ben sadece antivirus ü deneyeceğim için antivirus yazılımını kuracağım.Seçim sizin..

Yazılımın ücretli Pro versiyonuda bulunmaktadır.Dikkatimi çeken, bunun sürekli vurgulanmış olması..

Diğer bir kurulum ekranı burada yüklenen yazılımların hakkında daha fazla bilgi almak için yeşil butona tıklayabilirsiniz.

Yazılım türkçe ve kolay kullanılabilir bir arayüze sahip.Sade.

Yazılımın birçok modülü bulunmaktadırBu özelliklerin birçoğu sadece pro versiyonu için var.Yanılıyor olabilirim ama gördüğüm kadarıyla free versiyonu için sadece gerçek zamanlı koruma özelliği ve güvenlik duvarı özelliği aktif On durumda.

Karantina bölümünde yakaladığı virusleri görebiliyorsunuz.Dosyayı geri yukleme özelliği var.

Tam sistem taraması , hızlı tarama, sadece belli bir dosyayı yani özel tarama yapma ve tarama zamanlama özellikleri var.

Geri bildirimin yanında bulunan butona tıklayarak buradan detaylı seçeneklere ulaşabilirsiniz.

İstisnalar kısmına klasör veya dosya ekleyerek bu dosyaların taranmasını engeleyebilirsiniz.

İndirme Bağlantısı

İndirmek için tıklayınız

https://www.avira.com  adresinden detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Eksik, yanlış olduğunu düşündüğünüz veya ekleme yapmak istediğiniz durumlarda yorum yazarak lütfen bizimle paylaşınız.


-> Yorumlar

Kalan Karakter :

Faydalı bilgiler, pratik problem çözümleri, nasıl yapılır paylaşımları, yazılımlar ve teknoloji haberleri paylaşan bilgi platformu

  • Tüm Hakları Saklıdır.
  • designer isilak
Uyarılar :Bu sitedeki her türlü içeriğin yazılı izin alınmaksızın kopyalanması veya farklı bir sitede yayınlanması yasaktır.kolayteknolojikbilgiler.com herhangi bir etkinliğin başarısızlığı, hatası, iptali veya gecikmesi, iletişim kesintisi, bilgisayar virüsü sonucu oluşan herhangi bir zarar veya hasardan dolayı sorumluluk kabul etmez.kolayteknolojikbilgiler.com genel ahlak ve toplum kurallarına uygun davranmayan kullanıcıların üyeliklerini iptal etme hakkını saklı tutmakla birlikte, bu tür ilişkilerinden meydana gelebilecek zarardan kullanıcının kendisi sorumludur. Sitemizde yer alan tüm logolar ve resimler tescil sahiplerine aittir. Ürünlere ait bilgiler ve programlar üreticilerin internet sitelerinden alınmaktadır. Yalnızca bilgi verme tanıtım amaçlıdır. Ürün bilgileri veya dosyalarındaki hatalardan dolayı oluşabilecek arızalardan ve zararlardan kolayteknolojikbilgiler.com sorumlu tutulamaz.Üreticilerin ürün özelliklerinde, sitelerinde ve yazılımlarında haber vermeden değişiklik yapma hakları saklıdır