Avira Free Antivirus 2019 – Ücretsiz Antivirus yazılımı

01.06.2019 - Okunma Sayısı : 587
Avira Free Antivirus 2019 – Ücretsiz Antivirus yazılımı
Bu yazımda sizlere Avira Free Anti virüs yazılımından bahsedeceğim.
Program ne işe yarıyor.
Avira free anti virüs yazılımı adından da bahsedildiği gibi ücretsiz bir anti virüs yazılımı.
Kurulumda karşıma çıkan ekran görüntüsü yukarıdadır. Kurulum esnasında bilgisayarınızı kapatmayın.
İhtiyacınız olmayan ekstra programları yüklemeyebilirsiniz. Ben sadece anti virüsü deneyeceğim için anti virüs yazılımını kuracağım. Seçim sizin..
Yazılımın ücretli Pro versiyonu da bulunmaktadır. Dikkatimi çeken, bunun sürekli vurgulanmış olması..
Diğer bir kurulum ekranı burada yüklenen yazılımların hakkında daha fazla bilgi almak için yeşil butona tıklayabilirsiniz.
Yazılım Türkçe ve kolay kullanılabilir bir ara yüze sahip. Sade.
Yazılımın birçok modülü bulunmaktadır. Bu özelliklerin birçoğu sadece profesyonel versiyonu için var. Yanılıyor olabilirim ama gördüğüm kadarıyla ücretsiz versiyonu için sadece gerçek zamanlı koruma özelliği ve güvenlik duvarı özelliği aktif On durumda.
Karantina bölümünde yakaladığı virüsleri görebiliyorsunuz. Dosyayı geri yükleme özelliği var.
Tam sistem taraması , hızlı tarama, sadece belli bir dosyayı yani özel tarama yapma ve tarama zamanlama özellikleri var.
Geri bildirimin yanında bulunan butona tıklayarak buradan detaylı seçeneklere ulaşabilirsiniz.
İstisnalar kısmına klasör veya dosya ekleyerek bu dosyaların taranmasını engelleyebilirsiniz.
İndirme Bağlantısı
İndirmek için tıklayınız
Ana Sayfa
https://www.avira.com adresinden detaylı bilgi edinebilirsiniz.
Eksik, yanlış olduğunu düşündüğünüz veya ekleme yapmak istediğiniz durumlarda yorum yazarak lütfen bizimle paylaşınız.

Etiketler : programlar antivirus anti virus güvenlik yazılımları avira avira antivirus avira antivir avira free ücretsiz antivirus Merak ettikleriniz, düzeltmek veya eklemek istedikleriniz var ise yorum yazarak paylaşabilirsiniz.
Youtube Kolay Teknolojik Bilgiler Kanalı  Youtube Kanalımızı Takip Edin
Yorumlar :

* Boş Geçilemez

Uyarılar : Bu sitedeki her türlü içeriğin yazılı izin alınmaksızın kopyalanması veya farklı bir sitede yayınlanması yasaktır.kolayteknolojikbilgiler.com herhangi bir etkinliğin başarısızlığı, hatası, iptali veya gecikmesi, iletişim kesintisi, bilgisayar virüsü sonucu oluşan herhangi bir zarar veya hasardan dolayı sorumluluk kabul etmez.kolayteknolojikbilgiler.com genel ahlak ve toplum kurallarına uygun davranmayan kullanıcıların üyeliklerini iptal etme hakkını saklı tutmakla birlikte, bu tür ilişkilerinden meydana gelebilecek zarardan kullanıcının kendisi sorumludur. Sitemizde yer alan tüm logolar ve resimler tescil sahiplerine aittir. Ürünlere ait bilgiler ve programlar üreticilerin internet sitelerinden alınmaktadır. Yalnızca bilgi verme tanıtım amaçlıdır. Ürün bilgileri veya dosyalarındaki hatalardan dolayı oluşabilecek arızalardan ve zararlardan kolayteknolojikbilgiler.com sorumlu tutulamaz.Üreticilerin ürün özelliklerinde, sitelerinde ve yazılımlarında haber vermeden değişiklik yapma hakları saklıdır.