Auslogics Disk Defrag – Ücretsiz disk birleştirme yazılımı

05.08.2018 - Okunma Sayısı : 588
Auslogics Disk Defrag – Ücretsiz disk birleştirme yazılımı
Auslogics Disk Defrag uygulaması ile sabit diskinizi optimize ederek bilgisayarınızın daha hızlı çalışmasını sağlayabilirsiniz. Sabit diskler bilgisayarınızdaki hantal aygıtlardır. Eğer optimize edilmezse zamanla bilgisayarınızın performansını olumsuz şekilde etkileyecektir.
Auslogics Disk Defrag FAT 16, FAT 32 ve NTFS dosyalama sistemlerini kullanan sabit disklerin birimlerini birleştirebilen ücretsiz, hızlı ve işlevsel bir uygulama.XP, Vista ve 7, 8, 8.1, 10 gibi tüm güncel Windows sürümlerini destekliyor. İndirme bağlantısı yazının devamındadır.
Not : internetten yaptığım araştırmalarda SSD harddisk kullanan kullanıcılar için bu yazılım gözle görülür bir fayda sağlamayacaktır. Ayrıca SSD hardiskinizin ömrünü azaltabileceğini belirtmişler.
Web Sayfası
https://www.auslogics.com
İndirme Bağlantısı
http://downloads.auslogics.com/en/disk-defrag/disk-defrag-setup.exe

Etiketler : programlar disk araçları disk programları program indir defrag auslogics disk defrag Merak ettikleriniz, düzeltmek veya eklemek istedikleriniz var ise yorum yazarak paylaşabilirsiniz.
Youtube Kolay Teknolojik Bilgiler Kanalı  Youtube Kanalımızı Takip Edin
Yorumlar :

* Boş Geçilemez

Uyarılar : Bu sitedeki her türlü içeriğin yazılı izin alınmaksızın kopyalanması veya farklı bir sitede yayınlanması yasaktır.kolayteknolojikbilgiler.com herhangi bir etkinliğin başarısızlığı, hatası, iptali veya gecikmesi, iletişim kesintisi, bilgisayar virüsü sonucu oluşan herhangi bir zarar veya hasardan dolayı sorumluluk kabul etmez.kolayteknolojikbilgiler.com genel ahlak ve toplum kurallarına uygun davranmayan kullanıcıların üyeliklerini iptal etme hakkını saklı tutmakla birlikte, bu tür ilişkilerinden meydana gelebilecek zarardan kullanıcının kendisi sorumludur. Sitemizde yer alan tüm logolar ve resimler tescil sahiplerine aittir. Ürünlere ait bilgiler ve programlar üreticilerin internet sitelerinden alınmaktadır. Yalnızca bilgi verme tanıtım amaçlıdır. Ürün bilgileri veya dosyalarındaki hatalardan dolayı oluşabilecek arızalardan ve zararlardan kolayteknolojikbilgiler.com sorumlu tutulamaz.Üreticilerin ürün özelliklerinde, sitelerinde ve yazılımlarında haber vermeden değişiklik yapma hakları saklıdır.