api-ms-win-crt-runtime-l1-1-0.dll hatası çözümü

15.04.2018 - Okunma Sayısı : 630
api-ms-win-crt-runtime-l1-1-0.dll hatası çözümü
Ben libre office yükledikten sonra açarken karşılaştım bu sorunla.api-ms-win-crt-runtime-l1-1-0.dll hatasının çözümünü yazımın devamında bulunan linkten işletim sisteminize uygun olan uygulamayı yükleyip(windows 7, windows 8, windows 10, 32bit veya 64bit hangisini kullanıyorsanız)çözebilirsiniz.
İndirme Bağlantısı
https://support.microsoft.com/en-us/help/2999226/update-for-universal-c-runtime-in-windows

Etiketler : problem çözümleri nasıl yapılır api-ms-win-crt-runtime-l1-1-0.dll hatası çözümü api-ms-win-crt-runtime-l1-1-0.dll Merak ettikleriniz, düzeltmek veya eklemek istedikleriniz var ise yorum yazarak paylaşabilirsiniz.
Youtube Kolay Teknolojik Bilgiler Kanalı  Youtube Kanalımızı Takip Edin
Yorumlar :

* Boş Geçilemez

Uyarılar : Bu sitedeki her türlü içeriğin yazılı izin alınmaksızın kopyalanması veya farklı bir sitede yayınlanması yasaktır.kolayteknolojikbilgiler.com herhangi bir etkinliğin başarısızlığı, hatası, iptali veya gecikmesi, iletişim kesintisi, bilgisayar virüsü sonucu oluşan herhangi bir zarar veya hasardan dolayı sorumluluk kabul etmez.kolayteknolojikbilgiler.com genel ahlak ve toplum kurallarına uygun davranmayan kullanıcıların üyeliklerini iptal etme hakkını saklı tutmakla birlikte, bu tür ilişkilerinden meydana gelebilecek zarardan kullanıcının kendisi sorumludur. Sitemizde yer alan tüm logolar ve resimler tescil sahiplerine aittir. Ürünlere ait bilgiler ve programlar üreticilerin internet sitelerinden alınmaktadır. Yalnızca bilgi verme tanıtım amaçlıdır. Ürün bilgileri veya dosyalarındaki hatalardan dolayı oluşabilecek arızalardan ve zararlardan kolayteknolojikbilgiler.com sorumlu tutulamaz.Üreticilerin ürün özelliklerinde, sitelerinde ve yazılımlarında haber vermeden değişiklik yapma hakları saklıdır.