AOMEI Partition Assistant Standard EditionYazı Tarihi : 08.03.2019

Okunma Sayısı : 684


Harddisk, Partition işlemleri yapılabilen, oldukça kolay bir kullanıma ve arayüze sahip bir yazılım.İndirme bağlantısında verdiğim link ücretsiz versiyonuna aittir.Ücretsiz versiyon birçok ev kullanıcısının işini görebilecek özelliklere sahiptir.Kurulum dosyasını indirdiğinizde ücretli versiyonu öneriyor skip e basarak ücretsiz versiyonu kurabilirsiniz.İlk kuruluma başlarken kullanmak istediğiniz dili soruyor.Ben türkçeyi seçtim kurulum ingilizceydi ancak kurulumdan sonraki ekran türkçe çıktı.(Bazı bölümler yinede ingilizce)

İşlem yapmak istediğiniz partition üstüne geldiğinizde yan tarafta  o bölüm  için neler yapabileceğiniz çıkıyor.

Bölüm Boyutlandırma/Taşıma, Bölüm Birleştirme, Bölüm Kopyalama, Bölüm Ekleme, Etiket Değiştirme, Bölüm Temizleme, System Backup, Bölüm Denetleme , Sürücü Harfi Değiştirme, Bölüm Gizleme vb. işlemleri yapılabiliyor.

Yapılamayan işlemlerde var.(Sarı bir kutucukta Pro yazıyor)Bölüm Kurtarma, Bölüm Ayırma, Seri Numarasını değiştir, Bölüm hizalama vb. işlemleri yapamıyorum, Yapmak istediğimde Yükseltme ekranı çıkıyor full edition a yükseltmemi istiyor.

Kolay gelsin.

İndirme Bağlantısı

http://www2.aomeisoftware.com/download/pa/PAssist_Std.exe

Ana Sayfa

https://www.disk-partition.com


-> Yorumlar

Kalan Karakter :

Faydalı bilgiler, pratik problem çözümleri, nasıl yapılır paylaşımları, yazılımlar ve teknoloji haberleri paylaşan bilgi platformu

  • Tüm Hakları Saklıdır.
  • designer isilak
Uyarılar :Bu sitedeki her türlü içeriğin yazılı izin alınmaksızın kopyalanması veya farklı bir sitede yayınlanması yasaktır.kolayteknolojikbilgiler.com herhangi bir etkinliğin başarısızlığı, hatası, iptali veya gecikmesi, iletişim kesintisi, bilgisayar virüsü sonucu oluşan herhangi bir zarar veya hasardan dolayı sorumluluk kabul etmez.kolayteknolojikbilgiler.com genel ahlak ve toplum kurallarına uygun davranmayan kullanıcıların üyeliklerini iptal etme hakkını saklı tutmakla birlikte, bu tür ilişkilerinden meydana gelebilecek zarardan kullanıcının kendisi sorumludur. Sitemizde yer alan tüm logolar ve resimler tescil sahiplerine aittir. Ürünlere ait bilgiler ve programlar üreticilerin internet sitelerinden alınmaktadır. Yalnızca bilgi verme tanıtım amaçlıdır. Ürün bilgileri veya dosyalarındaki hatalardan dolayı oluşabilecek arızalardan ve zararlardan kolayteknolojikbilgiler.com sorumlu tutulamaz.Üreticilerin ürün özelliklerinde, sitelerinde ve yazılımlarında haber vermeden değişiklik yapma hakları saklıdır