AOMEI Partition Assistant Standard Edition

08.03.2019 1299

AOMEI Partition Assistant Standard Edition
Harddisk, Partition işlemleri yapılabilen, oldukça kolay bir kullanıma ve arayüze sahip bir yazılım. İndirme bağlantısında verdiğim link ücretsiz versiyonuna aittir.Ücretsiz versiyon birçok ev kullanıcısının işini görebilecek özelliklere sahiptir.
Kurulum dosyasını indirdiğinizde ücretli versiyonu öneriyor skip e basarak ücretsiz versiyonu kurabilirsiniz.İlk kuruluma başlarken kullanmak istediğiniz dili soruyor.
Ben türkçeyi seçtim kurulum ingilizceydi ancak kurulumdan sonraki ekran türkçe çıktı.(Bazı bölümler yinede ingilizce)
İşlem yapmak istediğiniz partition üstüne geldiğinizde yan tarafta  o bölüm  için neler yapabileceğiniz çıkıyor.
Bölüm Boyutlandırma/Taşıma, Bölüm Birleştirme, Bölüm Kopyalama, Bölüm Ekleme, Etiket Değiştirme, Bölüm Temizleme, System Backup, Bölüm Denetleme , Sürücü Harfi Değiştirme, Bölüm Gizleme vb. işlemleri yapılabiliyor.
Yapılamayan işlemlerde var.(Sarı bir kutucukta Pro yazıyor)Bölüm Kurtarma, Bölüm Ayırma, Seri Numarasını değiştir, Bölüm hizalama vb. işlemleri yapamıyorum, Yapmak istediğimde Yükseltme ekranı çıkıyor full edition a yükseltmemi istiyor.
İndirme Bağlantısı
http://www2.aomeisoftware.com/download/pa/PAssist_Std.exe
Ana Sayfa
https://www.disk-partition.com

Etiketler : disk bölümleme partition araçları program indir aomei partition disk programları disk araçları programlar Merak ettikleriniz, düzeltmek veya eklemek istedikleriniz var ise yorum yazarak paylaşabilirsiniz.
Youtube Kolay Teknolojik Bilgiler Kanalı  Youtube Kanalımızı Takip Edin
Yorumlar :

* Boş Geçilemez