Android F Klavye nasıl yapılır ? ( Swiftkey uygulaması ile )

27.05.2018 - Okunma Sayısı : 1391
Android F Klavye nasıl yapılır ? ( Swiftkey uygulaması ile )
Android telefon kullanan kullanıcılar için Swiftkey kullanarak klavyenizi nasıl f klavye yapabileceğinizi paylaştım.Önemli noktaları kırmızı kare ve çember içine aldım.
Swiftkey indirme bağlantısı ve f klavye nasıl yapıldığını görüntülü olarak görmek için yazının devamına bakabilirsiniz.
Öncelikle telefonunuzda swiftkey uygulaması yok ise  aşağıdaki bağlantıyı kullanın yada marketten swiftkey diye aratın çıkacaktır.
Android Play Store
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.touchtype.swiftkey&hl=tr&gl=US
Apple Store
https://apps.apple.com/us/app/microsoft-swiftkey-keyboard/id911813648
Videolu Anlatım

Ekran Görüntüleriyle Anlatım
Uygulamamızı yüklediysek menüden swiftkey klavye uygulamasını açın.


Diller’e basın

Türkçe’ye basın

Liste çıkacaktır. Listede Türkçe F yi bulun

üstüne işaretleyin  yukarıdaki gibi olmalıdır.

Etiketler : mobil android nasıl yapılır f klavye swiftkey uygulamalar Merak ettikleriniz, düzeltmek veya eklemek istedikleriniz var ise yorum yazarak paylaşabilirsiniz.
Youtube Kolay Teknolojik Bilgiler Kanalı  Youtube Kanalımızı Takip Edin
Yorumlar :

* Boş Geçilemez

Uyarılar : Bu sitedeki her türlü içeriğin yazılı izin alınmaksızın kopyalanması veya farklı bir sitede yayınlanması yasaktır.kolayteknolojikbilgiler.com herhangi bir etkinliğin başarısızlığı, hatası, iptali veya gecikmesi, iletişim kesintisi, bilgisayar virüsü sonucu oluşan herhangi bir zarar veya hasardan dolayı sorumluluk kabul etmez.kolayteknolojikbilgiler.com genel ahlak ve toplum kurallarına uygun davranmayan kullanıcıların üyeliklerini iptal etme hakkını saklı tutmakla birlikte, bu tür ilişkilerinden meydana gelebilecek zarardan kullanıcının kendisi sorumludur. Sitemizde yer alan tüm logolar ve resimler tescil sahiplerine aittir. Ürünlere ait bilgiler ve programlar üreticilerin internet sitelerinden alınmaktadır. Yalnızca bilgi verme tanıtım amaçlıdır. Ürün bilgileri veya dosyalarındaki hatalardan dolayı oluşabilecek arızalardan ve zararlardan kolayteknolojikbilgiler.com sorumlu tutulamaz.Üreticilerin ürün özelliklerinde, sitelerinde ve yazılımlarında haber vermeden değişiklik yapma hakları saklıdır.