Aero Admin - Alternatif Uzaktan destek yazılımı

13.10.2022 - Okunma Sayısı : 394
Aero Admin - Alternatif Uzaktan destek yazılımı
Bugün yoğun olarak kullanılan Anydesk ve Teamviewer yazılımlarına alternatif, uzaktan yardım yazılımlarını araştırdım.
Yazılımların arasında AeroAdmin yazılımı dikkatimi çekti.
Kullanabilmek için Anydesk gibi düşük boyutlu, AeroAdmin uygulamasını indirmeniz yeterli. ( indirme linkine yazının sonunda ulaşabilirsiniz. )
Program kurulum gerektirmiyor, Uygulamayı açtıktan sonra, uzaktaki bilgisayara destek vermek istiyorsanız, aeroadmin id ve pin gibi bilgileri alarak uzaktan destek verebilirsiniz. Benzer şekilde size aeroadmin üzerinden destek verecek kişiye de bu bilgileri vererek, size destek vermesini sağlayabilirsiniz.
Uygulamanın aynı zamanda Türkçe dil desteği olması nedeniyle daha rahat kullanabilirsiniz.
Ekran Görüntüsü
Aero Admin
Uygulama ücretsiz ancak ücretli versiyonları da bulunmaktadır. Üreticinin internet sitesinden detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.
Microsoft Windows işletim sisteminde test ettim, sorunsuz olarak test bağlantısı gerçekleştirdim.
İndirme Bağlantısı
https://ulm.aeroadmin.com/AeroAdmin.exe
Ana Sayfa
https://www.aeroadmin.com/

Etiketler : aeroadmin indir uzaktan destek indir anydesk alternatif teamviewer alternatif programlar yazılımlar program indir yazılım indir aeroadmin Merak ettikleriniz, düzeltmek veya eklemek istedikleriniz var ise yorum yazarak paylaşabilirsiniz.
Youtube Kolay Teknolojik Bilgiler Kanalı  Youtube Kanalımızı Takip Edin
Yorumlar :

* Boş Geçilemez

Uyarılar : Bu sitedeki her türlü içeriğin yazılı izin alınmaksızın kopyalanması veya farklı bir sitede yayınlanması yasaktır.kolayteknolojikbilgiler.com herhangi bir etkinliğin başarısızlığı, hatası, iptali veya gecikmesi, iletişim kesintisi, bilgisayar virüsü sonucu oluşan herhangi bir zarar veya hasardan dolayı sorumluluk kabul etmez.kolayteknolojikbilgiler.com genel ahlak ve toplum kurallarına uygun davranmayan kullanıcıların üyeliklerini iptal etme hakkını saklı tutmakla birlikte, bu tür ilişkilerinden meydana gelebilecek zarardan kullanıcının kendisi sorumludur. Sitemizde yer alan tüm logolar ve resimler tescil sahiplerine aittir. Ürünlere ait bilgiler ve programlar üreticilerin internet sitelerinden alınmaktadır. Yalnızca bilgi verme tanıtım amaçlıdır. Ürün bilgileri veya dosyalarındaki hatalardan dolayı oluşabilecek arızalardan ve zararlardan kolayteknolojikbilgiler.com sorumlu tutulamaz.Üreticilerin ürün özelliklerinde, sitelerinde ve yazılımlarında haber vermeden değişiklik yapma hakları saklıdır.