Adsl modem fabrika varsayılan kullanıcı adı ve şifreleri


Adsl modem fabrika varsayılan kullanıcı adı ve şifreleri

Yazı Tarihi : 12.07.2018

Okunma Sayısı : 16


Modem arayüzüne girmek için ihtiyacımız olan kullanıcı adı ve şifreleri marka marka burdan sizlerle paylaşıyorum. kolay gelsin.

Eğer kullanıcı adı ve şifreyi değiştirdiyseniz ve hatırlamıyorsanız adsl modem nasıl fabrika ayarlarına döndürülür googledan bunu aratabilirsiniz.(uyarı : modem fabrika ayarlarına döndürüldüğünde adsl kullanıcı adı ve şifreleriniz wifi bilgileriniz port yönlendirmeleriniz ve bunun gibi kendi özelleştirdiğiniz birçok şey sıfırlanır, bunları tekrar yapmak zorunda kalırsınız.)

Yöntem 1 

Önemli Bilgi : Türk Telekom’dan alınan modemlerin şifresi genelde ttnet veya turktelekom oluyor.

Tp-Link

Kullanıcı Adı : admin

Şifre : admin

Zyxel

Kullanıcı adı : admin

Şifre : 1234

Airties 

Kullanıcı Adı : bazı modellerde kullanıcı adı kısmı yok bazı modellerdede admin

Şifre  : Boş

Adresi : 192.168.2.1

Tenda

Kullanıcı Adı : bazı modellerde kullanıcı adı kısmı yok bazı modellerdede admin

Şifre : admin

İnca 

Kullanıcı adı : admin

Şifre : admin veya epicrouter

Pikatel Combobox

Kullanıcı adı : admin

Şifre : password

 

Yöntem 2 

Modemde herhangi bir değişiklik yapmadıysanız birçok modemin altında veya arka tarafında varsayılan ip adresi kullanıcı adı ve şifre bilgileri yazmaktadır.


Yorumlar


Faydalı bilgiler, pratik problem çözümleri, nasıl yapılır paylaşımları, yazılımlar ve teknoloji haberleri paylaşan bilgi platformu

  • Tüm Hakları Saklıdır.
  • designer isilak
Uyarılar :Bu sitedeki her türlü içeriğin yazılı izin alınmaksızın kopyalanması veya farklı bir sitede yayınlanması yasaktır.kolayteknolojikbilgiler.com herhangi bir etkinliğin başarısızlığı, hatası, iptali veya gecikmesi, iletişim kesintisi, bilgisayar virüsü sonucu oluşan herhangi bir zarar veya hasardan dolayı sorumluluk kabul etmez.kolayteknolojikbilgiler.com genel ahlak ve toplum kurallarına uygun davranmayan kullanıcıların üyeliklerini iptal etme hakkını saklı tutmakla birlikte, bu tür ilişkilerinden meydana gelebilecek zarardan kullanıcının kendisi sorumludur. Sitemizde yer alan tüm logolar ve resimler tescil sahiplerine aittir. Ürünlere ait bilgiler ve programlar üreticilerin internet sitelerinden alınmaktadır. Yalnızca bilgi verme tanıtım amaçlıdır. Ürün bilgileri veya dosyalarındaki hatalardan dolayı oluşabilecek arızalardan ve zararlardan kolayteknolojikbilgiler.com sorumlu tutulamaz.Üreticilerin ürün özelliklerinde, sitelerinde ve yazılımlarında haber vermeden değişiklik yapma hakları saklıdır